Horoskops 2022. gada martam katrai zodiaka zīmei

Horoskops 2022. gada martam katrai zodiaka zīmei

AUNS horoskops (1-31. marts)

Tu esi nonācis savā profesionālajā ceļā, beidzot varēsi atbrīvoties un sākt pievērsties saviem sapņiem. Mēneša sākumā jutīsities vēl ziemas miegā ieslīdzis. Izmēģini meditāciju – tas ir viens no labākajiem veidiem, kā atpūsties un uzlādēties, lai iegūtu lielāku skaidrību par to, ko vēlies sasniegt nākamajās nedēļās. Tev šķitīs, ka ir ļoti nepieciešams pārtraukums, domā visaptveroši. Pastiprināsi savus panākumus un impulsu, kad apvienosi spēkus ar draugiem un kolēģiem. Un no 20. marta vairosies Tava pārliecība un apetīte pēc būšanas uzmanības centrā. Neatkarīgi no tā, par ko esi sapņojis pēdējo nedēļu laikā, tagad tas var sākt piepildīties.

VĒRSIS horoskops (1-31. marts)

Vērsim marts būs diezgan sabiedrisks un optimistisks, būs lieliska iespēja gūt skaidrību par kopīgu mērķi, ko vēlies sasniegt kā komandas vai grupas sastāvdaļa. Tagad ir īpaši svarīgi noteikt, kurš Tev ir nepieciešams blakus, lai šķērsotu finiša līniju, taču, vari paļauties, ka veiksme ir Tavā pusē. Tu šomēnes nostiprināsi savu pārliecību un šarmu, īstenojot savus profesionālos sapņus. Šī maiņa varētu sniegt tik lielu labumu Tavai darba dzīvei, ka, iespējams, ap 18. martu, kad pilnmēness būs Tavas romantikas un pašizpausmes zonā, Tu varēsi pilnībā uzticēt savus pienākumus kruīza kontrolei. Liksies, ka ir jādalās ar vissirsnīgākajām emocijām, jābūt drosmīgam un jārīkojas spontāni, lai tiktu galā ar šī brīža intensīvo enerģiju. Ņem vērā to, ka tas, kas valda Tavā iztēlē, var nozīmēt pelnītus panākumus.

DVĪŅI horoskops (1-31. marts)

Nedēļas sākumā, iespējams, būsi gatavs pievērsties konkrētai nākotnes vīzijai. Neatkarīgi no tā, vai domā iesniegt savu CV jaunām darba iespējām, izveidot biznesa plānu vai pilnībā pārdomāt, kā esi definējis panākumus, šis var būt laimīgs un ekspansīvs brīdis. Pēc tam vēl vieglāk spēsi izkļūt no savas komforta zonas, īpaši kopā ar draugiem un mīļajiem. Tāla ceļojuma plānošana vai došanās tajā varētu būt iespēja satuvināties vēl tuvāk. Mēneša vidū sāksi ilgoties pēc lielāka darba un privātās dzīves līdzsvara. Tev viegli rosīsies iztēle un būs iespēja gūt spēku. Saskaroties ar vecajām emocionālajām brūcēm, tas varētu būt produktīvs veids, kā tikt galā ar jebkurām izaicinošām emocijām, kas tagad parādās. Mēneša beigās grupu aktivitāšu prioritātes noteikšana var būt atslēga, lai virzītos pretī augstāko mērķu finišam.

VĒZIS horoskops (1-31. marts)

Mēneša sākumā jutīsi noskaņas, kas skar Tavu piedzīvojumu zonu, iedvesmojot izkļūt no ikdienas rutīnas, lai piedzīvotu ko jaunu un aizraujošu. Plāno pavasari un vasaru — varbūt brīvdienas dzimšanas dienā? Tas varētu būt īpaši atdzīvinoši un īpaši optimistiski. Dažas nākamās nedēļas varētu būt dažas no pēdējā laika tveicīgākajām, kurās vairāk sapratīsi savas vēlmes un vēlēsies dalīties tajās ar kādu īpašu cilvēku. Mēneša vidū Tu varētu būt mazliet pārņemts ar savu sociālo kalendāru un veicamajiem darbiem, taču izsvērta, uz detaļām orientēta pieeja Tev noderēs. Parasti asā intuīcija būs spēcīgāka nekā jebkad agrāk, virzot Tevi pa labāko, produktīvāko un pilnīgāko ceļu. Atceries, ka ticība sev ir gandrīz viss, kas Tev nepieciešams, lai veiksmīgi virzītos pa karjeras kāpnēm.

LAUVA horoskops (1-31. marts)

Visticamāk, īpaši labi apzināties spēcīgo attiecību dinamiku savā dzīvē ir tieši tagad. Tu esi spiests padomāt par to, kas Tev ir visērtāk — un kas vienkārši neatbilst Tavai intuīcijai. Būsi gatavs sākt jaunu nodaļu savas dzīves daļā. Tas varētu nozīmēt ikdienišķāku attiecību pāreju uz dziļāku, apņēmīgāku vai garīgāku līmeni vai uzsākt darījumus ar draugu, kolēģi vai partneri. Šomēnes uzmanības centrā joprojām ir savu tuvāko saišu dalīšana un kopšana. Neatkarīgi no tā, vai esi vēlējies sazināties ar kādu jaunu personu vai runāt par kopīgiem mērķiem ar savu bijušo, šis var būt produktīvs periods. Un no 20. marta vitalitāti veicinošā saule virzīsies cauri Tavai piedzīvojumu zonai, motivējot savā ikdienas dzīvē iekļaut dažus acis atverošus, adrenalīnu izraisošus mirkļus. Tas varētu izskatīties kā nodarbība, kas ļauj uzlabot savas prasmes un virzīties uz priekšu karjerā, vai došanās uz tveicīgu atvaļinājuma vietu, par kuru esi sapņojis vairākus mēnešus.

JAUNAVA horoskops (1-31. marts)

Galvenā uzmanība tiek pievērsta partnerattiecībām. Tava tendence bieži ir izvirzīt citu vajadzības augstāk par savām, taču tagad ir jāatrod līdzsvars starp kalpošanu citiem un uzticību sev. Labākais, ko tagad vari darīt, ir noskaidrot, kā vēlies, lai tuvākā sadarbība un attiecības izskatītos pēc divām nedēļām un sešiem mēnešiem, un pēc tam, iespējams, noslēdz darījumu ar garīgi uzlādētu rituālu, piemēram, sveces iedegšanu vai dienasgrāmatas rakstīšanu. Pēc pāris nedēļām, ap 18. martu, iestāsies Tavs ikgadējais pilnmēness, un tas veidos pozitīvu ietekmi romantikas un pašizpausmes zonā. Var gadīties, ka ap jauno mēnesi Tu vienkārši meditēsi, tagad Tu vēl vairāk uzticēsies savai sirdsbalsij un atklāsi, kā justies pilnvarots un pārliecināts. Vienkārši nebrīnies, ja emocijas un apjukums sasniegs augstu vilni. Galu galā šis ir pilnmēness. Vari paļauties, ka pāris dienas vēlāk tonis ātri mainīsies, lai Tu piepildītu savas vēlmes.

SVARI horoskops (1-31. marts)

Būs rosīgs, potenciāli pat traks laiks. Pēdējās divas nedēļas, iespējams, ir bijušas piesātinātas ar daudziem uzdevumiem un ikdienas dzīves sīkumiem. Un mēneša sākumā būsi uzmundrināts, kļūsi vēl sakārtotāks un atsvaidzināsi savu pieeju. Mēnesis paies romantiskā noskaņojumā. Ļaujies jebkurai vēlmei būt rotaļīgākam un spontānākam, it īpaši, ja runa ir par to, ko vēlies romantiski un seksuāli. Ap 18. martu jutīsies emocionāls un būs nepieciešams vairāk enerģijas nekā parasti, tāpēc pašaprūpes prioritāte varētu būt labākais veids, kā orientēties šī brīža dramatiskajā enerģijā. Mēneša beigās pievērs uzmanību vienam no iecienītākajiem dzīves aspektiem: individuālo attiecību sākšanai vai kopšanai.

SKORPIONS horoskops (1-31. marts)

Šomēnes būs vieglprātīgākas, rotaļīgākas, radošākas aktivitātes nekā parasti. Pēdējās divas nedēļas, iespējams, ir bijušas veltītas tam, lai atrastos šajā mirklī un ļautos savām sirsnīgākajām vēlmēm bez papildu analīzes, kurā bieži iekrīti. Sāksi jaunu nodaļu savā mīlas vai mākslas dzīvē. Ja esi vēlējies ienirt izdomas pilnā projektā, satiec kādu īpašu cilvēku. Vairāk pievērsīsies ģimenei, savām saknēm un savas iekšējās dzīves kopšanai kopumā. Ap 18. martu, kad iekritīsi pilnmēness pakļautībā, spēku apvienošana ar draugiem un kolēģiem varētu palīdzēt justies redzētam un atbalstītam pavisam jaunā līmenī.

STRĒLNIEKS horoskops (1-31. marts)

Iespējams, vairāk nekā parasti esi koncentrējies uz savu mājsaimniecības dzīvi un izklaidēšanos ar saviem tuvajiem. Mēneša sākumā būs iespēja izvirzīt spēcīgu nodomu, kas saistīts ar emocionālo labklājību un saiknēm ar mīļajiem. Vēlēsies vairāk intelektuālas stimulācijas no savām attiecībām. Ja esi viens, dzīvas debates, ko ierosina randiņš, varētu būt Tavas sirds atslēga, un, ja esi pieķērušies, atradīsit jaunus veidus, kā mācīties un socializēties kā pārim — iespējams, kopīgi apmeklēsiet kādas nodarbības. Pievērs uzmanību profesionālajam ceļam. Varētu būt laiks uzņemties lielāku atbildību, uzsākt projektu. Jebkurā gadījumā tas ir kulminācijas punkts, kuru būs grūti ignorēt un kas šobrīd var būt neērti, bet galu galā var virzīt Tevi uz jūsu nākotni. Un 20. martā jutīsi, ka sirds vēlmes ir pilnīgi sasniedzamas.

MEŽĀZIS horoskops (1-31. marts)

Mācību iespēju pilns mēnesis. Neatkarīgi no tā, vai vēlies iegūt augstāko izglītību vai plānot ceļojumu uz tuvējo galamērķi, kas piedāvā daudz vēstures un apskates objektu, šis brīdis var izraisīt iekšēju izaugsmi. Šis būs pārmaiņu mēnesis, noskaņojies uz savu intuīciju un iedarbojies uz savu spēku, jo īpaši attiecībā uz plašu personīgo mērķu sasniegšanu. Piedzīvosi pārliecību, notikumu satricināšanu, iespējams, pat ticības lēcienu, kas, godīgi sakot, varētu šķist nedaudz neatbilstošs. Priecāties par saviem sasniegumiem, ļaujoties vairāk atpūtai un relaksācijai ar mīļajiem būs īstais laiks.

ŪDENSVĪRS horoskops (1-31. marts)

Tava finanšu joma ir pilnībā aktivizējusies. Vari nopelnīt vairāk un tikt uzskatīts par vērtāks citu acīs. Tava vēlme, aizraušanās un redzējums būs tas, kas tagad paaugstinās profesionālā līmenī. Kļūsi vēl magnētiskāks un sabiedriskāks. Ja vēl neesi izmantojis jaunu aizraujošu iespēju, laiks tagad izveidot nozīmīgus sakarus ar citiem. Mēneša beigās koncentrēsies uz to, kā dalies savā emocionālajā es ar citiem. Ja kaut kas vienkārši jūtas slikti vai šķiet, ka tas nav tik abpusējs, kā vajadzētu, tagad vēlēsies runāt savu patiesību — un tas noteikti ir jādara, jo Tu varētu izkļūt no brīža, kad juties tā, it kā būtu atguvis savu spēku. Mēneša beigās gribēsi socializēties, rosīsies apetīte uz prāta vētru un radoši darboties kopā ar draugiem.

ZIVIS horoskops (1-31. marts)

Tava sezona rit pilnā sparā kopš pagājušā mēneša vidus, sniedzot pārliecības un iztēles enerģijas uzliesmojumu, ko Tu, bez šaubām, esi izmantojis savu aizraušanās projektu un ilgtermiņa mērķu īstenošanai. Ja nav īpaši skaidrs, ko tieši vēlies sasniegt, marta sākumā apsver iespēju šim mērķim veltīt nedaudz vairāk laika, jo ikgadējais jaunais mēness sniedz unikālu iespēju īstenot savu redzējumu. Šis periods būs īpaši labvēlīgs savu mākslinieciskāko ideju izvirzīšanai, ierosināšanai, prāta vētrai vai vienkārši tālākai apspriešanai. Ap 18. martu iespējama drāma savstarpējās partnerattiecībās. Tiksi pārbaudīts, kā atrast līdzsvaru starp savu vajadzību aizstāvību un cita vajadzību atpazīšanu — neatkarīgi no tā, vai tas ir laulātais, priekšnieks, labākais draugs u.c. Iešana cauri šai nodarbībai ar plaši atvērtām acīm un vēlmi mācīties var ne tikai stiprināt jūsu saikni, bet arī veicināt personīgo izaugsmi. Mēneša beigās uzlabosies finansiālā situācija!

Dalīties ar draugiem: