Sapņu tulks amputācija. Ko nozīmē sapnī redzēt amputācija?

Sapņu tulks amputācija

Amputācija–liecina par cilvēka vājo fizisko sagatavotību vai pašiznīcināšanās psiholoģisko sākumu. Mēģini noskaidrot, ar ko saistīta amputācija, kādā veidā tā tiek veikta un izanalizē, vai šie notikumi raisa nemieru. Pavēro, kādu iespaidu amputācija atstāj uz turpmāko dzīvi, kādas neērtība nākas ciest, bet varbūt, ka tieši otrādi, rodas atvieglojuma sajūta. Padomājiet, cik ļoti amputētā ķermeņa daļa nepieciešama dzīvē, lai organisms varētu funkcionēt.

Amputācijai sapnī var būt ari reliģioza rakstura zemteksts. Dažu konfesiju pārstāvjiem, paša ķermenis ir lielākais ienaidnieks, viņiem ir savs dzīves veids sociālo vai reliģiozo nostāju vērtību skalā. Kristieši uzsver, ka svētajos rakstos teikts, labāk izraut aci, kura Tevi ved kārdināšanā, nekā saglabāt un krist kārdināšanā, tādā veidā nonākot ellē. Dažādu ticību piekritēji, zemapziņas līmenī seko līdzīgiem stereotipiem.

Amputēt citam kādu ķermeņa daļu– lai izprastu, kāpēc sapnī kādam amputē kādu ķermeņa daļu, nepieciešams izanalizēt savu uzvedību.

Ja amputācija tiek veikta tuvam cilvēka–tas norāda uz ķermeņa daļu, kurā pats jūties viegli ievainojams.

Darba kolēģim nodarīt miesas bojājumus– varbūt vienkārši gribi viņam atriebties un saņemt par to gandarījumu.

Ja amputētā ķermeņa daļa sapnī atjaunojas – iespējams, ka kolēģim vai ienaidniekam vienkārši veicas, viņš nepakļaujas ietekmei.

Ja veic amputāciju nepazīstamam cilvēkam –nespēj atbrīvoties no nedrošības sajūtas, tiekoties ar nepazīstamiem cilvēkiem.

Millera sapņu tulks

Jebkuras ķermeņa daļas amputācija – nelieli zaudējumi darbā, karjeras pazeminājums.

Kāju un roku amputācija – realizācijas kritums tirdzniecībā.

Jūrniekam šis sapnis var nozīmēt brīdinājumu, ka tuvojas vētra. Cilvēkiem, kuri pārdzīvo lielus zaudējumus, tā var būt kā brīdinājuma zīme.

Erotiskais sapņu tulks

Amputācija (operācija) — tev ir daudz dažādu nevajadzīgu un lieku kontaktu, laiks no tiem atbrīvoties.

Pašam veikt amputāciju– atbrīvoties nevajadzīgiem, liekiem kontaktiem.

Ķermeņa daļa pati atkrīt – ja bez asinīm, tad daži kontakti paši par sevi izbeigsies, ja ar asinīm, tad emocionāli jūs neesat gatavi no šī kontakta atteikties.

Dalīties ar draugiem: