Sapņu tulks atzīmes. Ko nozīmē sapnī redzēt atzīmes?

Sapņu tulks atzīmes

To kārtot vienam pašam – kompleksi, kas neļauj saprasties ar pārējiem.

To kārtot un nespēt nokārtot – iesākto nevar ātri pabeigt.

Uz to atnākt nepiedienīgā apģērbā – pievērst pārāk lielu nozīmi dažādiem formālismiem.

To atbildēt dzīvniekam – kaislības, nespēja atrast sev piemērotu partneri.

Būt par tā pieņēmēju – būt noskaņotam uz nopietnu sarunu.

Freida sapņu tulks

Sapnī būt eksāmenā – tava palīdzība ir ļoti nepieciešama kādam no tev tuviem cilvēkiem. Reālajā dzīvē tu jūti, ka šim cilvēkam (ja tu zini, par ko ir runa) nepieciešams atbalsts, bet nezin kāpēc nevari saņemties to izdarīt.

Ja tu sapnī redzi, ka pats pieņem kādam eksāmenu – ja arī tu esi ļoti pieredzējis mīlas lietās, nevajag uzņemties kritiķa lomu, ja kaut kas nebūs tā kā vēlējies. Ne visiem tā veicas piepildīt savas erotiskās vēlmes.

Saņemt augstu atzīmi eksāmenā – tavā dzīvē iestāsies mierīgs periods, tu vari atpūsties un ne par ko nesatraukties. Mēģini izmantot šo kluso periodu, lai pēc tam ķertos pie darbiem ar jauniem spēkiem.

Ja tu sapnī eksāmenā saņem sliktu atzīmi – tu pārāk nopietni attiecies pret svešu cilvēku viedokli par savu seksuālo dzīvi. Iespējams, ka tas saistīts ar to, ka kādreiz tavs partneris ir atļāvies nekaunīgi izteikties par seksu ar tevi. Neņem galvā: galu galā, pat tad, ja tev reiz dzīvē ir gadījies nopirkt ne pārāk svaigu maizi, tad tas nebūt nenozīmē, ka svaigas maizes vispār nav nekur.

Erotiskais sapņu tulks

Ja sapnī jūti uztraukumu un bailes eksāmena laikā – pieķersi sevi pie domas, ka tiecies pēc nezināmā, varbūt pat aizliegtā, pēc jauniem iespaidiem un sajūtām, kuras esi redzējis tikai savās fantāzijās.

Saņemt labu atzīmi eksāmenā – sapnis parāda tavu centību neiekrist ar seju dubļos tāda cilvēka priekšā, ar ko tu esi ļoti aizrāvies. Tu baidies izskatīties kā nepraša, nepieredzējis seksa jomā, tāpēc tu esi gatavs uz visu, lai atstātu vēlamo iespaidu uz savu iekāres objektu.

Sapnī saņemt sliktu atzīmi eksāmenā – alksti palielīties saviem draugiem par saviem seksuālajiem piedzīvojumiem.

Junga sapņu tulks

Eksāmens – sapņiem par eksāmeniem ir tipiska forma. Ar šo sapni jāsaprot, ka tuvojas eksāmena laiks, parasti tas ir pēdējais eksāmens vidusskolā vai augstskolā; kaut kādu iemeslu dēļ tu tam neesi gatavs – vai nu neesi sagatavojies, vai neesi apmeklējis stundas, vai nezini, kur vispār notiek eksāmens. Tādi sapņi ir vairāk strukturizēti nekā primitīvi sapņi par krišanu vai izsekošanu. Eksāmeni atspoguļo kolektīvu standartu atzīmi, tie norāda uz personas uztraukumu, uztraukumu par to, kā tas izskatās citu acīs vai bailes neiekļauties sociālā normā: „vai viņš ir labs mūziķis?”, „vai viņš var labi izdarīt savu darbu”? utt. Šāds sapnis palīdz izrādīt savu attieksmi pret sievietēm, bez tam, tas palīdz iepazīt savā psihē tipu madonna – palaistuve, kas balstīta uz savas mātes virsidealizāciju.

Hasses sapņu tulks

Eksāmens – smagi strādājot sasniegsi mērķi.

Dalīties ar draugiem: