Sapņu tulks baseins. Ko nozīmē sapnī redzēt baseins?

Sapņu tulks baseins

Peldēšana baseinā sapnī vēsta par spēcīgām mīlas jūtām, kuras liek aizmirst par visiem saviem darbiem un pienākumiem. Tomēr vilšanās pienāks ātri, un tas notiks pēc stāšanās intīmās attiecībās ar savu izredzēto.

Tukšs baseins norāda uz tukšumu, kas ir iestājies dvēselē pēc attiecību pārtraukšanas ar partneri. Visa tava dzīve bija koncentrēta tikai uz viņu, un tagad nezini ar ko sevi aizņemt, lai nedomātu par savu zaudējumu. Notici, ka esi pelnījusi to labāko savā dzīvē.

Senču sapņu tulks

Ar ūdeni – peļņa.

Freida sapņu tulks

Ja nosapņoji, ka peldējies baseinā, tad tuvā nākotnē iemīlēsies tā, ka aizmirsīsi par visiem saviem pienākumiem un darbiem. Šķitīs, ka spēcīgākas jūtas līdz šim neesi izjutusi. Tomēr atskurbums iestāsies tiklīdz uzsāksi intīmas attiecības ar šo cilvēku. Kaut kas liks vilties.

Tukšs baseins norāda uz tukšumu dvēselē pēc attiecību pārtraukšanas. Šis cilvēks bija tavas pasaules centrs, un tagad nezini, ar ko sevi nodarbināt, lai nedomātu par savu zaudējumu. Labāk padomāt pašai par sevi un noticēt, ka esi pelnījusi to labāko dzīvē. Tieši neizmērojamā sava kaisles objekta dievināšana noveda pie šķiršanās.

Millera sapņu tulks

Ja jauna sieviete redz sevi peldam baseinā, tad tas ir labs sapnis. Viņas labās īpašības un krietnums palīdzēs atrast sirdsdraugu un nostiprināt savu stāvokli sabiedrībā.

Dalīties ar draugiem: