Sapņu tulks blusa. Ko nozīmē sapnī redzēt blusa?

Sapņu tulks blusa

Blusas jābūt pieticīgam; ķert- peļņa; kaut- uzvarēt ienaidnieku, peļņa; redzēt kožam — saņemt naudu; just kožam— ļauni ienaidnieki, ari slimība, ari nauda.

Ezopa sapņu tulks

Blusa – simbols asociējas ar netīrību, ielu, kaut ko nesakārtotu, netveramu. Neviennozīmīgs simbola traktējums izriet no dažādiem sakāmvārdiem, parunām, kuras ir izveidojusi tauta.

Suns, pa kuru lēkā un kož blusas – skaudība attiecībā uz svešu labumu (bagātību); uz veiksmi loterijā, negaidīts ienākums, kā rezultātā var ciest draugs.

Censties iznīcināt blusas, kuras nomoka mājdzīvnieku – piespiedu iejaukšanās svešās lietās; uz vilšanos, kas seko pēc ilga piņķerīga un nepatīkama darba.

Redzēt uz sevis blusas un to sakostās vietas – mantojums, saspīlētas attiecības ar radiniekiem naudas dēļ; iespējams pie jums vērsīsies pēc materiālas palīdzības.

Redzēt mākslīgo blusu, kura ir tikpat liela, kā īstā – kaut kas stipri satrieks jūs, bet tam nebūs smagas sekas; liktenis jūs savedīs ar speciālistu, kur jūs jau sen vēlējāties satikt.

Sapņu tulks sievietēm

Blusas – redzēt sapnī nozīmē kādu nelabu triku no jums tuva cilvēka puses, kas izsauks jūsos dusmas un nervozitāti. Blusas, kuras kož sievieti, brīdina par apmelojuma iespējamību no paziņu puses. Ja sieviete redz blusas uz sava mīļotā – tas nozīmē viņa nepatstāvību.

Ezotēriskais sapņu tulks

Blusas – lieks uztraukums.

Simona Kananitas sapņu tulks

Blusas – smaga slimība.

Dalīties ar draugiem: