Sapņu tulks darbs. Ko nozīmē sapnī redzēt darbs.

Sapņu tulks darbs

To dabūt − laba zīme.

To zaudēt − bēdas.

Strādāt pašam − panākumi darbā.

Redzēt citu strādājam − muļķīgi nodomi.

Tajā strādāt − noskaidrot attiecības ar tuvu cilvēku.

Tajā dzīvot − vēlēšanās piepildīsies.

Millera sapņu tulks

Smagi strādā –ja tu sakoncentrēsi visu savu enerģiju pareizā virzienā, tad noteikti sasniegsi pelnīto veiksmi.

Citi strādā – būs labvēlīgas pārmaiņas apstākļus sakritības dēļ.

Savu darbu uztici kādam citam – iespējamas nepatikšanas darbā.

Ja sieviete sapnī redz, ka viņa strādā kādam mājās par mājkalpotāju – tas sola tai ilgu, monotonu darbu, kas atņems tai visus spēkus un laiku.

Meklēt darbu – kāda negaidīta notikuma rezultātā iegūta peļņa.

Palikt bez darba – tā ir tava bezbailība attiecība uz grūtībām: tavs optimisms ir balstīts uz tavu ticību saviem spēkiem, prasmē strādāt.

Pitagora sapņu tulks

Ja tu sapnī redzi, ka strādā astoņas stundas dienā – tu nevēlies mainīt savu privāto dzīvi, bet tas notiek bez tavas piekrišanas.

Ja tevi sapnī nomāc pats fakts, ka jāstrādā astoņas stundas dienā, tad reālajā dzīvē pēc astoņām dienām tu samierināsies ar to, ka viss dzīvē mainās un pieņemsi notiekošo.

Bet, ja tu sapnī priecājies par to, ka jāstrādā astoņas stundas dienā, tad dzīvē tu tā arī nespēsi pieņemt pārmaiņas, jo pēc tava skatījuma, neko citu, izņemot bailes un sāpes, tās nenesīs.

Ja tu sapnī redzi, ka tev piedāvā darbu un tu no tā atsakies, jo tev šķiet pārāk nogurdinoši strādāt astoņas stundas dienā, tad tas ir uz laimi ģimenes dzīvē.

Ja šādu sapni redz jaunlaulātie, tad tas nozīmē, ka viņu kopdzīve būs jauka un mīlestības pilna.

Ezopa sapņu tulks

Viss, kas tavos sapņos ir saistīts ar darbu, var asociēties ar sakāmvārdiem: „darbs nav zaķis, neaizbēgs”, „visus darbus nepadarīsi”, „bez darba pat zivi no dīķa neizvilksi”, „kas nestrādā, tam nebūs ēst”.

Ja tu sapnī meklē darbu–tu esi nepamierināts ar savu materiālo stāvokli vai saviem darba pienākumiem, pat tad, ja tu to neapzinies, tava zemapziņa sūta tev signālu ar šādu sapni.

Ja tu sapnī raksti atlūgumu no darba un aizej no tā – tev nepietiek drosmes, lai spertu kādu ļoti svarīgu soli, tāpēc tuvākajā laikā tu vari piedzīvot pārdomu un šaubu periodu.

Ja tevi atlaiž no darba – tad tev nāksies daudz strādāt, lai nopelnītu apkārtējo cieņu un nostiprinātu savas pozīcijas, lai pierādītu sevi kā profesionāli.

Strādāt ne tajā specialitātē – tevi gaida pārbaudījums, kuru tu godam izturēsi, un rezultātā izreklamēsi sevi kā uzticamu partneri un atbildīgu cilvēku.

Ja tu sapnī redzi, ka tevi paaugstina amatā – sapnis sola vilšanos un apvainojumus tuvākajā laikā, tāpēc, ka tu ceri uz kaut ko tādu, kas tuvākajā laikā nevar piepildīties.

Freida sapņu tulks

Uzteikt darbu – vēlies pārmaiņas savā dzīvē, tomēr liktenis pagaidām nesteidzas izvilkt tevi no rutīnas purva. Galvenais šādā gadījumā – nesatraucies un nesteidzini notikumus, visam savs laiks.

Sapnī būt par priekšnieku un atlaist no darba kādu no saviem padotajiem – seksā tava griba tiek nomākta. Ilgstošajās attiecībās ar partneri par normu ir kļuvis tas, ko dara viņš. Tev šķiet, ka tas arī ir viss, par ko esi sapņojis. Tomēr, lai kā arī nebūtu, katrā no mums ir kas tāds, ko neuzzinās neviens cits, ja vien paši to neizstāstīsim. Lai seksuālā dzīve sniegtu baudu, centies paskaidrot savam partnerim lietas, par kurām līdz šim neesat runājuši.

Hasses sapņu tulks

Pašam strādāt – iegūsi cieņu.

Redzēt, kā strādā citi – uzticams uzņēmums pierims.

Simona Kananitas sapņu tulks

Pašam strādāt – veiksme, iegūsi cieņu.

Finka sapņu tulks

Amatā jeb darbā būt — gods, cienība.

Amatu pieņemt — laime un prieks.

Amatu zaudēt — kaunu piedzīvot.

Amatu mācīties — Tu iesāc dibināt savu laimi.

Amats svētki — gods, prieks un miers.

Amata rīkus redzēt — darbs un peļņa.

Amata rīki izkaisīti — padoties slinkumam.

Darbu strādāt — miers, svētība.

Darbs grūts — Tava griba piepildīsies.

Darbs viegls — omulīga mīlestība.

Darbi daudz — laime, bagātība.

Darbu strādāt un nepabeigt — kavēkļi saimniecībā.

Darbu strādāt ar labo roku — Tavs nodoms pareizs.

Darbu strādāt ar kreiso roku — padarīsi muļķības.

Dalīties ar draugiem: