Sapņu tulks dievs. Ko nozīmē sapnī redzēt dievs?

Sapņu tulks dievs

Redzēt − gūt virsroku pār despotisku sievieti, kura tēlo kristieti.

Runāt − nelaime mājās, tiesāšanās.

Dievam zemoties − nožēlot savus grēkus, censties ievērot visus baušļus.

Dievs labvēlīgi noskaņots pret jums − kāda plaši pazīstama cilvēka labvēlība un atbalsts.

Dievs novēršas − bargi pārbaudījumi, sods par kādu nodarījumu.

Elks (pagānu dievs) smaidošs un tuvojas − labi draugi.

Iet projām − darbam nav svētības.

Mēģina saķert − mierīgi sagaidīt visas briesmas un nepatikšanas.

Salauzts − kādam labvēlīgi noskaņotam cilvēkam ir nodarīts pāri.

Ezopa sapņu tulks

Dievs – jūsu sapnī parādījies dieva tēls, visdrīzāk, ir kā sekas tam, ka reālajā dzīvē ir bijusi saskarsme ar tautas gudrībām: „Uz dievu ceri, bet pats neslinko”, Kurš daudz melo bieži met krustu” u.c. Un tas nav nejauši, jo ļoti jau bieži jūs savā dzīvē atcerieties dievu, lai gan Bībele mūs māca, lai mēs saprastu dieva vārdu.

Redzēt sapnī kādu sievietes seju virs sava mīļotā cilvēka – tā ir zīme, ka sapnī ir redzēta mīlas dieviete – Afrodīte. Tāds sapnis nozīmē, ka jūs gaida veiksme un panākumi mīlas lietās: jūs gaida ilga un laimīga dzīve ar savu mīļoto cilvēku.

Redzēt sapnī milzīgu vīru virs sevis – nozīmē, ka sapnī redzējāt Zevu. Jūs gaida veiksme jebkurās lietās, ko vien jūs darītu. Varbūt jums izdosies uzvarēt savu pretinieku, kurš pēc spēka un varas.

Redzēt sapnī varenu vīru iekurot uguni, nozīmē to, ka redzējāt uguns Dievu – Hermesu. Tāds sapnis vēsta to, ka nepieciešams vairāk veltīt uzmanību saviem mājiniekiem, pretējā gadījumā jūs gaida liels ģimenes strīds.

Redzot sapnī skaistu sievieti blakus lieliskām gleznām – nozīmē, ka jūs redzējāt mākslas Dievieti – Atēnu. Tāds sapnis vēsta baudījumu saskarsmē ar mākslu, piemēram, apmeklējot mākslas izstādi, muzeju, apmeklējot teātri vai koncertu.

Ja sapnī redzējāt skaistu sievieti auļojošā zirgā, tad esat redzējis skaisto medību Dievieti – Diānu. Tāds sapnis vēsta par to, ka tuvākajā laikā jūsu nospraustie mērķi nepaliks nepamanīti, tāpēc gaidāmas pārmaiņas uz pozitīvāku rezultātu.

Ja sapnī redzat blakus jaunam skaistam vīrietim savu laulāto, tad nomodā jūs redzēsiet laulības Dieva — Himeneja seju. Tāds sapnis vēsta, ka jūs gaida ilga un skaista dzīve ar savu otro pusīti. Sapnī pārdot Dieva statueti – nozīmē, ka jūsu tuvumā ir ļoti savtīgs cilvēks, kurš ļoti stipri kaitēs jums.

Ja jūs pērkat Dieva statueti, tad sapnis vēsta, ka drīzā laikā negodīgs cilvēks izmantos jūsu labestīgumu savtīgos nolūkos, ar ko spēcīgi aizskars jūsu pašlepnumu.

Sapnī lūgt Dievu – pareģo to, ka drīz jūsu lietas tiks veiksmīgi atrisinātas, pateicoties tam, ka iesaistīsies spēcīgs, ietekmīgs cilvēks. Iespējams, tāds sapnis vēsta par to, ka jūs gaida veiksmes un laimes periods.

Sapnī vērot cilvēku, kurš lūdz Dievu – nomodā jūs gaida ļoti stipras bēdas, sakarā ar saistību neizpildi, kuras uzņēmās jūsu sadarbības partneri.

Taflisa sapņu tulks

Dievs – ja sapnī redzat, ka savu lūgsnu veltiet visu augstajam, tad ziniet, ka nomodā no šī brīža jums viss veiksies, tāpēc, ka jums tiks Dieva svētība! Ja vien kāds sapnī redzēs, ka viņa priekšā uzaust visu augstā īstā dieva gaisma, tad attiecībā uz reliģiju un pasaulīgiem labumiem viņam viss veiksies gaidāma veiksme. Skaitās, ka tur kur cilvēki bieži redz šādus sapņus, vairojas taisnīgums, labdarība un pasaulīgie labumi.

Ja kāds sapnī redz dievu, kurš analizē katru viņa nodarījumu un rīcību, kuras tika iepriekš veiktas, tad viņš baudīs neizsakāmu prieku.

Kad līdzīgs sapnis tiek sūtīts ceļojuma laikā, kurš redz sapni var būt pilnīgi pārliecināts var būt pilnīgi pārliecināts par to, ka veiksmīgi atgriezīsies mājās.

Simona Kananitas sapņu tulks

Dievs – labklājība.

Loffa sapņu tulks

Dievs – pēdējā laikā pop-kultūrā ir izveidojušies divi ievērojami tēli. Pirmo radīja Džordžs Bērnss, kurš palīdzēja Džonam Denveram filmā „Ak, Dievs!”, un otrs – Džeims Erls Džounss, kurš deva sevišķu pavēli Romam Daunijam un Denijam Rīzam televīzijas šovā „Eņģeļa pieskāriens”. Pirmajā gadījumā Dievs ir parādīts, kā pieejams un svētību nesošs, otrajā Viņš kļūst visu spēcīgs un varens.

Dieva tēls sapņos parādās dažādi. Bieži Viņš parādās ne cilvēka veidolā, kā kaut kas, apveltīts ar dievišķā aizsākumu (piem.: reliģiozu ikonu veidā, Bībeles u.c.).

Beigu beigās, dažreiz sapnī vienkārši rodas dievišķā klātbūtnes sajūta. Šāda dievišķā veidola parādīšanās mūsu sapņos ir ceļš uz apskaidrību un parāda problēmas risinājuma virzienu, ar kuru esam saskārušies sapnī. Mēdz būt, ka dievišķais simbols it kā pasargā no kļūdām, apstādina mūs. Tāds sevišķs redzējums mums dod izvēles iespēju, kas ved uz aizliegtu darbību un attiecībām. Tādos sapņos ir svarīgi izvērtēt saņemtās atklāsmes saturu. Jau pats fakts par dievišķā tēla parādīšanos izpelnās sevišķu uzmanību. Nomoda stāvoklī mūsu EGO noraida Dieva pārdabiskās spējas. Toties miega laikā mēs esam vairāk atvērti kontaktam ar visu augsto. Pacentieties atšifrēt sapnī ielikto jēgu. Vai sapnī redzētais sakrīt ar jūsu priekšstatiem, par viņu reālajā dzīvē. Kara mākslā eksistē savdabīgs atpazīstamības kods, kurš palīdz noteikt, cik godprātīgas ir virsnieku pavēles. Iespējams ir vērts izmantot šāda veida metodi, pirms noteikt, ka sapnī jūs ir apmeklējusi Augstāka Būtne. Vispirms pārbaudiet redzētā saturu un atbilstību Dieva dabai. Dievišķais simbols nobiedēja jūs, tas jums draudēja? Pamēģiniet rast jūsu izjūtu skaidrojumu. Vai pusnakts viesis centās jums kaut ko pateikt? Pārskatiet savas dzīves problēmu aspektus, pirms noteikt, vai sapnis ir bijis pravietisks. Dievības vienmēr ir apveltītas ar hiperbolizētas formas īpašībām. Tors – pats stiprākais dievs, Zevs – gudrības iemiesojums, Erots – mīlas Dievs.

Sapnī mēs saskaramies ar šiem dieviem vai iemiesojamies to ķermeņos, mantojot viņu īpašības. Tādā veidā mēs redzam reālās dzīves vērtīgo īpašību atspoguļojumu. Šīs dievišķās būtnes dažkārt mūs traucē, dažkārt pasaka priekšā kā uzvesties, kādas rakstura īpašības pielietot dažādās situācijās sadarbībā ar apkārtējiem.

Millera sapņu tulks

Dievs – slikta zīme. Sargieties no despotiskas sievietes, kura var uzrasties jūsu dzīvē.

Ja pie jums vēršas dievs – ir signāls, ka jūs var notiesāt. Arī jūsu darbība nenesīs augļus, var pasliktināties veselība. Lūgšanās ieslīgusi dievība, nozīmē dziļu nodarītā nožēlu. Dievības labvēlība pret jums nozīmē kādas ļoti atpazīstamas personas patronāžu, kas nesīs jums veiksmi.

Mitoloģiskais sapņu tulks

Dievs – sirmgalvja veidols debesīs, Kristus, Buda, dažādas mītiskas radības u.c. – kopumā vai nu apmāns, lepnums, iedomīgums, ilūzijas, kārdinājums, vai arī – gaišs un veiksmīgs, guļošā, dzīves periods, svētībā kādai rīcībai vai darbam.

Lūgt dievu – ļoti labi, bagātība, veiksme, nomodā vēlmju piepildīšanās.

Finka sapņu tulks

Dievu redzēt — uzticies pats sev.

Dievu pielūgt — miers un svētība.

Dievu slavēt — sirdsprieks.

Dievs, ar to runāt — audience pie augstmaņiem.

Dalīties ar draugiem: