Sapņu tulks durklis. Ko nozīmē sapnī redzēt durklis?

Sapņu tulks durklis

Redzēt sapnī durkli – pakļausies nelabvēļu ietekmei. Ja šis durklis pieder tev – situācija būs tev labvēlīga.

Hasses sapņu tulks

Durklis – nepatīkama nodarbe.

Durt sevi – esi uzmanīgs naudas lietās.

Ezotēriskais sapņu tulks

Durklis – ievainos, sitiens pa pašcieņu, konflikts darbā, kurā tiksi satriekts.

Durklis tavās rokās – pats būsi viena vai vairāku darbinieku atlaišanas iniciators, sagrausi kāda karjeru.

Redzēt durkli – kādam vēli nelaimi (izdari astrālu triecienu), tomēr atceries, ka tā vienmēr ir atgriezeniska darbība.

Pitagora sapņu tulks

Redzēt sapnī asu durkli, kas tiek raidīts tev krūtīs – realitātē tiksi pakļauts pārbaudījumam. Ja neizbīsies, tad pēc 28 dienām varēsi iegādāties lietu, par kuru jau sen sapņoji.

Tomēr, ja sapnī tiec caurdurts ar durkli, tad reālajā dzīvē tev nāksies atkāpties, atteikties no savām pozīcijām, īslaicīgi piekāpties pretinieka priekšā.

Durklis tavās rokās – tuvojošās veiksmes zīme; ja sapnī viegli manipulē ar to, tad realitātē gūsi izdevīgumu no nodarbes, ko uzsāki pagājušajā mēnesī.

Jaunām māmiņām šis sapnis sola veselīgus un spēcīgus bērnus, bet, ja bērniņš šajā laikā ir slims, tad pēc vienas dienas viņš atveseļosies.

Tomēr, ja ar durkli tikt galā ir grūti, tad reālajā dzīvē gaidi zvanu no augstākstāvošas personas, turklāt izdevīgumu no tā gūsi tikai tādā gadījumā, ja sapnī nebūsi nometis durkli zemē.

Ja durklis izkrīt no rokām, tad zvans radīs nepatikšanas un rūpes, īpaši nopietnas problēmas būs 19. vai 28. datumā, kā arī janvāra pirmajā pusē.

Redzēt durkli, kas iedurts sienā vai atstatus nolikts uz zemes – drīza tikšanās ar cilvēkiem, no kuriem atkarīga tava materiālā labklājība.

Ja durkļa asais gals vērsts pret tevi, tad šī tikšanās norisināsies pēc desmit dienām un atņems tevi visas cerības tapt atalgotam par centieniem; ja asais gals nav vērsts pret tevi, tikšanās norisināsies nākamā mēneša pirmajā otrdienā, un no tās gūsi pat vairāk nekā cerēji.

Dalīties ar draugiem: