Sapņu tulks dzimumzīme. Ko nozīmē sapnī redzēt dzimumzīme?

Sapņu tulks dzimumzīme

Pašam − silta tikšanās ar radiniekiem.

Ļoti liela − rūpes, ko sagādās radinieki.

Censties to iznīdēt − drīzumā gaidāms ģimenes pieaugums.

Ezotēriskais sapņu tulks

Dzimumzīme nozīmē tuvu esošas briesmas. Dzimumzīmes atrašanās vieta pievērš uzmanību uz to ķermeņa daļu, kur atrodas (piemēram, ja tā ir uz deguna – nevajag par daudz iedzert, būs bēdas, notikumi tuvojas).

Ja tu redzi dzimumzīmi kādam citam cilvēkam (piemēram, uz kāda deguna – bīsties no iedzēruša cilvēka).

Ezopa sapņu tulks

Paruna saka: „dzimumzīme tādā vietā, ko pats redzi – uz sliktu, bet, ja neredzi – uz labu”. Iespējams, ka tieši šī tautas gudrība arī ir cēlonis tam, ka tavā sapnī parādījusies dzimumzīme.

Varbūt, ka dzimumzīmi sapnī redzēji tāpēc, ka pa dienu piedomāji par to nozīmi, jo ne par velti ir tāds teiciens: „jo vairāk dzimumzīmju, jo nelaimīgāks un slimīgāks ir cilvēks” vai „dzimumzīme uz muguras – plaušu karsonis”.

Dzimumzīme sapnī var parādīties arī tāpēc, ka tu esi ticies ar saviem radiniekiem.

Sapnī skatīties uz lielu dzimumzīmi, kas atrodas uz tava ķermeņa – zīme, ka tev ir kāds ļoti ietekmīgs un nodrošināts radinieks, kas ir gatavs nākt tev palīgā jebkurā laikā. Ja tu sapnī redzi, ka tev viss ķermenis ir ar dzimumzīmēm, tad šāds sapnis ir slikta zīme. Tevi gaida nelaime, no kuras tu ilgi nevarēsi tikt laukā. Iespējams, ka tāds sapnis runā par to, ka tev ir daudz radinieku, ar kuriem tev nevajadzētu aizmirst uzturēt kontaktus.

Ja tu sapnī mēģini iznīcināt dzimumzīmi, kura ir uz tava ķermeņa medicīniskā ceļā, tad reālajā dzīvē tev izdosies izvairīties no tev draudošām briesmām un ļaunām tavu ienaidnieku tenkām.

Ja tu pats mēģini iznīcināt savu dzimumzīmi – tu pats izraisi to, ka apstākļi nostāsies pret tevi, un iemeslu ienaidnieku tenkām.

Ja tu sapnī redzi, ka dzimumzīme ir tev uz pieres, tad reālajā dzīvē tev ir gaidāma pašsajūtas pasliktināšanās. Iespējams, ka tu saķersi kādu infekciju, no kuras ilgi nevarēsi izārstēties. Esi uzmanīgs, tiekoties ar mazpazīstamiem cilvēkiem.

Ja tu sapnī meklē uz ķermeņa dzimumzīmes, bet neatrodi tās – zīme, ka tu pats esi vainīgs pie tā, ka radiniekiem ir vēsa attieksme pret tevi. Ja tu nemainīsi savu uzvedību, tad drīzumā paliksi pavisam viens.

Ja tu sapnī nejauši norauj savu dzimumzīmi, tad drīzumā tu saņemsi nepatīkamas ziņas par saviem radiniekiem, dēļ kurām tavas attiecības ar tiem ļoti pasliktināsies.

Vērot, kā uz tava ķermeņa izaug dzimumzīmes – liecina par to, ka reālajā dzīvē ir daudz cilvēku, kas gribētu ar tevi draudzēties, vai pat saradoties. Esi uzmanīgs, izvēloties sev draugus!

Dalīties ar draugiem: