Sapņu tulks dzīvnieki. Ko nozīmē sapnī redzēt dzīvnieki?

Sapņu tulks dzīvnieki

Ja tu sapnī redzi kādus eksotiskus elementus – neparastus apstākļus, tālas zemes, dīvainus augļus un dzīvniekus – tavas seksuālās vēlmes ir radniecīgas fantastiskiem sapņiem. Tev gribas kaut ko neparastu un nebijušu, lai saņemtu ne ar ko nesalīdzināmu baudu. Tie var būt ne tikai neparasti apstākļi vai laiks, kas izvēlēts seksam, bet arī jaunas pozas, vieta, apģērbs utt. Iespējams, ka šādas erotiskas fantāzijas saistītas ar tavu bērnību un parādījušās kādu atmiņu vai asociāciju rezultātā.

Senču sapņu tulks

Barot dzīvnieku – laime nav paša nopelns.

Ezotēriskais sapņu tulks

Barot putnus – kāds, kuram būs nopietni nodomi, pievērsīs uzmanību.

Barot dzīvniekus, tai skaitā mājdzīvniekus – vientuļajiem kāzas, ģimenes cilvēkiem – pārticība. Cilvēkiem, tai skaitā mirušajiem – bērnu piedzimšana. Tie klauvē pie jūsu mājas durvīm.

Hasses sapņu tulks

Barot ar krūti – laime, neliela jautrība.

Loffa sapņu tulks

Barot ar krūti – šī redzējums specifiskums ir tajā, ka nomodā tas ir raksturīgi tikai sievietēm. Sapnī barošana ar krūti ir arhetipisks cilvēka pārdzīvojums, jo cilvēks var būt viena vai otra dzimuma.

Sieviete, sapnī barojot ar krūti, apliecinās kā māte. Par to var runāt kā tiešā tā arī pārnestā nozīmē, kad sieviete mīlas attiecībās ar vīrieti uzņemas rūpējošas mātes lomu. Dažas sievietes pēc bērna dzimšanas baidās zaudēt pienu. Šādā gadījumā bērna barošana sapnī parādās kā baiļu indikators.

Dalīties ar draugiem: