Sapņu tulks fekālijas. Ko nozīmē sapnī redzēt fekālijas.

Sapņu tulks fekālijas

Fekālijas – lai cik slikti liktenis izrīkotos ar taviem bērniem, noteikti kāds atradīsies, kurš teikts, ka tas ir samaitātas audzināšanas rezultāts. Principā, tāda pieeja psihoterapijā – viena no mūžīgi saglabātajam Freida izstrādēm (pēc dzimumlocekļa skaudības teorijas). Interese par tādu pieeju tiek uzsildīta ar Freida paša cīņu ar bērnības pieredzes sekām, par kurām ir pieminēts viņa biogrāfijā.

Daudzi uzskata, ka fekālijas vēsta par labklājību un bagātību. Bet ir jāpiezīmē, ka te var tikt saprasta gan bagātība, gan vēlēšanās iegūt bagātību. Jebkurā gadījumā šis tulks pamatojas uz Freida teoriju par to, ka bērns fekālijas uztver kā kaut ko tādu, ko pats ir sastrādājis, attiecīgi, kā kaut kas vērtīgs. Būtu pārsteidzoši, ja pieaudzis cilvēks pamostos tādēļ, ka sapnī ieraudzīja fekālijas un sajustos brīvs un viegls. Lai iztulkotu sapni, ir jāzina fekāliju izcelsmes avots un kā tās tika pamanītas.

Piemēram, ja sapnī fekālijas rodas dabiskā bioloģiskā veidā, tad jānoskaidro, kā fekālijas tās ir un ko tu ar tām dari (vienkārši tās redzi, vāci utt.) – tas daudz ko pateikts par savstarpējām attiecībām ar sapnī redzētajiem cilvēkiem.
Ja tu pamani fekālijas vai neredzi tās, bet zini, ka tās ir – tas nozīmē, ka esi noraizējusies par to, ka citi cilvēki cenšas iejaukties tavā dzīvē.

Var tikt aizskarts arī naudas jautājums, ja kāda ietekme aiziet pārāk tālu vai apkārtējie pārāk uzstājīgi iejaucas Tavā dzīvē.

Dalīties ar draugiem: