Sapņu tulks formula. Ko nozīmē sapnī redzēt formula?

Sapņu tulks formula

Redzēt sapnī formulu, kurā skaidri izceļas cipars 1 – nozīmē, ka cilvēks stāv grandiozu dzīves izmaiņu priekšā, taču nav vēl gatavs noraidīt visu, kas traucē virzīties uz priekšu, un pakļauties ideju un padarītā plūsmai. Ja tiek uzklausīts cilvēka padoms, kurš jau gadu atpakaļ palīdzēja nopietnā lietā, tad var vēl paspēt noķert laimes putnu aiz astes vai atrast bagātību lādi.

Redzēt sapnī formu, kas sastāv tikai no skaitļiem 2 – nozīme problēmas intīmajā dzīvē. Ja šo formulu raksta ar krītu uz tāfeles – tad problēma ir saistīta ar partneri, savukārt, ja kāds cits raksta šo formulu – tad problēma ir sapņotājā. Pēc 2 mēnešiem būs jau par vēlu kaut ko iesākt, tā ka jārīkojas esošās nedēļas otrajā pusē, kopā ar partneri jāapmeklē ārsts un nevajadzētu izvairīties no ārstēšanas.

Formula – rakstīt sapnī formulu un īpaši izcelt skaitli 5, 14, 23, 95 un citus (ciparu summa veidot 5) – norāda uz zaudējumu.

Ja sapnī patīk rakstīt formulas – tad zaudējums būs viegli aizpildāms, piemēram, neliela naudas summa vai lieki patērēts laiks. Savukārt, ja sapnī formulas tiek ienīstas vai ir bailes kaut ko nepareizi uzrakstīt – tad zaudējums būs milzīgs un par to būs jānožēlo turpmākos 5 gadus vai arī ilgāk.

Dalīties ar draugiem: