Sapņu tulks grumbas. Ko nozīmē sapnī redzēt grumbas?

Sapņu tulks grumbas

Pašam ─ aicinājums būt godīgam, arī grūts mūžs, arī nespēja pārtraukt attiecības.

Citam ─ saņemt vērtīgu padomu.

Ezotēriskais sapņu tulks

Grumbiņas uz paša sejas – kāds ar tevi ir aizrāvies, bet tu pat to neesi pamanījis. Grumbiņas uz sveša cilvēka sejas – aizrausies ar kādu cilvēku, kuru sen pazīsti.

Cvetkova sapņu tulks

Grumbas – iegūsi popularitāti pie pretējā dzimuma.

Loffa sapņu tulks

Pēc afrikāņu leģendas nāve ienāca pasaulē šādi: sensenos laikos cilvēki varēji mainīt ādu, kā čūskas. Visi tā darīja un dzīvoja mūžīgi, atjaunojot savu jaunību. Kādu dienu vien sieviete aizmirsa, ka viņai to vajag izdarīt un atkal uzvilka savu veco ādu, un uz pasauli atnāca nāve.

Sapņi par grumbām var izsaukt satraukumus tāpēc, ka tie izveido vecuma un nāves tēlus. Tu vari sajust, ka reālajā dzīvē tiek zaudēts laiks un tava zemapziņa tev atgādina par to, ka dzīve ir īsa.

Cits variants šādam sapnim – paātrināta novecošana, kad liekās, ka tava āda izžūst vai pārklājas ar grumbām dažās minūtēs. Šāds sapnis atgādina tev, ka dzīvē virzoties pēc saviem mērķiem, tu nepaliec jaunāks. Šie sapņi var satraukt, bet nepavisam nav obligāti. Šāda rakstura sapņi bieži kalpo tavam prātam, sakot: ei, ir pienācis laiks kaut kam jaunam un pamodināt tevi uzsākt darbību tajā virzienā: nomaini savu veco cepuri pret jaunu. Vai tu kādā līmenī pretosies novecošanas procesam? Vai tu jūti, ka it kā citi traucē tev izrādīt savas īpašības un gudrību, kas piemīt tavam vecumam? Vai tu pārdzīvo par atdzimšanu vai veco robežu nojaukšanu?

Dalīties ar draugiem: