Sapņu tulks gurni. Ko nozīmē sapnī redzēt gurni?

Sapņu tulks gurni

Plati — nepatikšanas, tikt piekrāptam, iespēja zaudēt vīru, kurš izvēlēsies sievieti, kas var sniegt to, ko negribat dot jūs.

Slaidi un glīti ─ veiksme, laime mīlestībā.

Vāji, kaulaini ─ slimība.

Erotiskais sapņu tulks

Gurni – norāda uz pārliekām raizēm par savu veselību. Raizes un nervozitāte pilnībā parādās šinī sapnī. Iespējams, pēc ārsta ieteikuma izietais ārstēšanas kurss nav devis gaidītos rezultātus. Nevajag zaudēt cerības – bieži vien lietas nav tik sliktas, kā izskatās pirmajā acu uzmetienā. Diagnoze var būt maldīga, bet slimība ne tik smaga kā sākotnēji domāts. Izveseļošanās kļūst par dzīves mērķi. Ja gadi spiež pievērst pastiprinātu uzmanību savai veselībai, derētu pievērsties sporta veidiem, kuri ne tik daudz nostiprina muskuļus, cik dod možu garu. Brieduma gadi un slikta pašsajūta nav iemesls pārdzīvojumiem – jebkurā vecumā ir mazi un lieli prieki, tikai jāmāk tos pamanīt un izbaudīt. Nevajag ieciklēties uz sabiedrības viedokli, ka vecums nav brālis, un cilvēks gados ir norakstāms no dzīves skatuves. Jāsaņem sevi rokās un jācīnās par savu vietu zem saules. Tad nenāksies tulkot šādu sapņu slēpto jēgu. Miegs būs dziļš, spēcinošs, un mostoties būs jaunu spēku deva. Šis tulks attiecas gan uz sievietēm, gan vīriešiem.

Cvetkova sapņu tulks

Apbrīnot gurnus – (sievietei) vilšanās mīlestībā.

Redzēt savus gurnus – (vīrietim) uzticība.

Redzēt ļoti platus gurnus – (vīrietim) izdevīgums.

Millera sapņu tulks

Redzēt gludus, baltus sievietes gurnus – tas uz neparastu veiksmi un baudu.

Savainoti, sakropļoti jeb pārlieku kārni gurni – jāsargās no slimības un nodevības.

Ja jauna sieviete sapnī apbrīno pati savus gurnus, tad ilgojas pēc mīlas piedzīvojumiem, bet tie var nest viņai nepatikšanas.

Sapņu tulks sievietēm

Ja jaunai sievietei sapnī pašas gurni šķiet kārni – tas ir slimības priekšvēstnesis. Sapnī lūkoties uz trekniem dzīvnieku gurniem – sola mieru un baudu.

Dalīties ar draugiem: