Sapņu tulks gūsteknis. Ko nozīmē sapnī redzēt gūsteknis?

Sapņu tulks gūsteknis

Tu atrodies gūstā, ieslēgts istabā vai tevi tur pret tavu gribu. Šādi sapņi ir ļoti nozīmīgi. Un īpaši ievērojama šajos sapņos ir mūsu attieksme, reakcija uz šo gūstu.

Tu vari mēģināt bēgt, samierināties, pat sadarboties ar iebrucējiem. Uzvedība lielā mērā ir atkarīga no tā, kas tevi notur gūstā un kāda iemesla dēļ.

Ja tu sadarbojies ar cilvēku, kuru pazīsti, tad droši vien, ka šis cilvēks tā kontrolē tavu dzīvi, ka tev neatliek nekas cits kā pakļauties viņam. Freida sekotāji droši teiktu, ka sapnis par gūstu, it īpaši mazā istabiņā, atspoguļo autoritatīvas mātes spiedienu uz tevi. Tas ir audzināšanas – varas konflikts.

Iespējams, ka gūstā tevi tur ne jau māte, bet cits cilvēks, kas attiecas pret tevi mātišķi iecietīgi un pamācoši. Bet Junga uzskatu piekritēji interpretē gūstu kā šķērsli pārejai uz nākošo pieaugšanas līmeni.

Gūsts politisku iemeslu dēļ – varens simbols, kas atspoguļo tava Es opozīciju pret apkārtējo pasauli.

Būt par ķīlnieku – mūžīgas kosmiskas cīņas simbols starp labo un ļauno. Tu vari kļūt par ķīlnieku no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ.

Upurēt sevi, lai izbeigtu konfliktu vai cīņa par taisnīgu lietu. Visdrīzāk šī sapņa būtība līdz galam nav skaidra, bet daudz svarīgāk, kurš no līdzdalībniekiem vai draugiem atrodas kopā ar tevi gūstā. Būtiskas ir tavas attiecības ar apkārtējiem.

Millera sapņu tulks

Redzēt sevi kā gūstekni – tevi drīz nodos cilvēks, kas likās uzticams.

Ja tu sapnī nespēj izbēgt no gūsta – tevi sagaida aizvainojumi, apvainojumi un neveiksmes.

Ja tu kādu saņem gūstā – tev radīsies kopīgas intereses ar cilvēkiem, kas atrodas sociālo kāpņu pašā lejā.

Ja jauna sieviete sevi redz kā gūstekni – vīrs būs greizsirdīgs pret taviem draugiem.

Finka sapņu tulks

Sagūstīts tapt — mīlestības valgos satīties.

Dalīties ar draugiem: