Sapņu tulks jurta. Ko nozīmē sapnī redzēt jurta?

Sapņu tulks jurta

Ja jurtu redz sapnī vīrietis – tas nozīmē, ka nepieciešama partneres maiņa.

Pašam būvēt jurtu – gatavība uz zināmu piekāpšanos savas partneres labā.

Saplēsta jurta – nespēja saskatīt iemeslus saglabāt attiecības ar pašreizējo partneri un uzskats, ka pašreizējās attiecībās seksuālajā dzīvē nav iespējama uzlabošanās.

Ja jurtu sapnī redz sieviete – tas liecina par to, ka viņa vēlas biežākas intīmās tikšanās, tomēr, lai nezaudētu savu mīļoto cilvēku, viņa ir gatava piekāpties.

Gulēt vienai tukšā jurtā – piekrāpsi savu partneri, ja radīsies iespēja.

Kurt jurtā uguni – realitātē piedāvāsi savam partnerim jaunu seksuālo spēli. Ja ugunskurs iekursies – seksuālais eksperiments patiks gan tev, gan tavam partnerim.

Cvetkova sapņu tulks

Jurta – ienākumi.

Freida sapņu tulks

Gaidāms brauciens uz pilsētu, kur nekad iepriekš nav būts. Visdrīzāk, pati pilsēta ne ar ko atmiņā nepaliks, tomēr brauciena laikā iepazīsies ar ļoti pievilcīgu cilvēku, un šī tikšanās pāraugs par kaut ko daudz nozīmīgāku nekā tikai gadījuma sakars.

Sēdēt jurtā – esi pārlieku ierobežota savā attieksmē pret seksu un visu, kas ar to saistīts. Iespējams, vainīga pārāk stingrā audzināšana. Tomēr tagad ne vecāki, bet tu pati esi situācijas noteicēja. Pārskati savu attieksmi pret seksu, un tad dzīve kļūs daudz vieglāka.

Simona Kananitas sapņu tulks

Jurta – nabadzība, pazemojums.

Dalīties ar draugiem: