Sapņu tulks līdaka. Ko nozīmē sapnī redzēt līdaka?

Sapņu tulks līdaka

Redzēt − brīdinājums no ienaidnieka.

To lielu noķert − bagātība, mantas pieaugums.

To noķert un tā noraujas − neveiksme, nespēja uzlabot materiālo stāvokli.

To ķidātun atrast zelta gredzenu − izskaidrošanās ar mīļoto cilvēku.

To cept − uzvara.

To ēst − saņemt telegrammu vai vēstuli.

Ar to uzcienāt kādu − grūtības saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

Ezopa sapņu tulks

Līdaka – to uzskata par burvestības, pārdabiskas palīdzības simbolu, piemēram, tā parādās palīga–pasaku varoņa veidolā, izsakot burvju vārdus: „Pēc līdakas pavēles, pēc manas vēlēšanās!”

Līdaka ir ļauna un nežēlīga plēsoņa, tāpēc to bieži iztēlo kā alkatības, mantkārības, viltības, apķērības un piesardzības iemiesojumu.

Daudzās pasakās līdaka ir attēlota kā gudra zivs un pie viņas vēršas pēc padoma.

Sapnī noķert līdaku – nevairīties gudra padoma, labāk uzklausīt to, nevis kārtējo reizi mācīties no savām kļūdām.

Sapnī redzēt līdaku apēdam mazu zivtiņu – dzīvē izjust diskomfortu saskarsmē ar kaitinošiem cilvēkiem, kas racionāli attiecas pilnīgi pret visām dzīves jomām.

Sapnis, kurā bēgat no milzīgas līdakas, kas peld nopakaļ, vēsta par nepatikšanām, kas radīsies Tavas taisnīguma izjūtas un atklātības dēļ.

Ēst no līdakas pagatavotu maltīti – vēlēšanās piepildīšanās, veiksmīgs dzīves posms, kurā, ja rīkosies saprātīgi, spēsi uzlabot savu materiālo stāvokli.

Freida sapņu tulks

Sapnī noķert līdaku– gaidāma tikšanās ar vecu paziņu, kuram agrāk bija neveiksmīga privātā dzīve. Tevi pārsteigs šī cilvēka augstais statuss.

Sapnī ēst līdaku – kļūt par liecinieku tam, kā seksā uzvedās cilvēks, kuram ir spēcīga un valdonīga cilvēka slava. Redzēsi, ka gultā viņam patīk būt padotā lomā un izpildīt visas sava pavēlnieka vēlēšanās. Tādā veidā tavā rīcībā nonāks informācija, kas daudz maksās, taču tas paliek tavā ziņā, vai to izmantot.

Vangas sapņu tulks

Ja sapnī noķer lielu, zobainu līdaku, tas nozīmē, ka dzīvē nelabvēļi paši iepīsies tīklos, ko bija izlikuši tev.

Ja sapnī tevi cienā ar garšīgu ēdienu, kas pagatavots no upes zivs, tas nozīmē, ka dzīvē ieteicams piesargāties. Kāds mēģinās apvest ap stūri, lai gūtu sev labumu.

Ja sapnī noķerat milzīgu līdaku, kurai nav zvīņu – grūti pārbaudījumi un slimības. Taču jāsaprot, ka viss, kas notiek, ir Dieva sūtīts cilvēka dvēseles un domu attīrīšanas nolūkos. Tāpēc esi pacietīga un visu notiekošo uztver kā neizbēgamu faktu.

Finka sapņu tulks

Līdaku redzēt ūdenī — ienaidnieki gavilē.

Līdaku noķert ar makšķeri — iespundēsi pretinieku.

Līdaku cept — lieliska uzvara.

Līdaku sagriezt — ienaidniekus iznīcināt.

Dalīties ar draugiem: