Sapņu tulks lūgšana. Ko nozīmē sapnī redzēt lūgšana?

Sapņu tulks lūgšana

Lūgšana − aicinājums dalīties noslēpumā ar uzticamu draugu.

To skaitīt − bēdas.

To skaitīt pie krusta vai svēto tēla ārpus baznīcas − just bailes par eksistenci.

Dzirdēt messi (katoļu lūgšanu) − laime uzņēmumā.

Tajā piedalīties − aicinājums savaldīt dusmas un būt taisnīgam.

Sapņu tulks sievietēm

Ja sapnī redzi, ka pats lūdzies vai redzi, ka to dara citi – būs neveiksme, un tikai ar milzu pūliņiem tu varēsi to novērst. Lai pārvarētu šos šķēršļus, tev būs nepieciešama draugu palīdzība.

Ja sapnī redz, ka lūdzies baznīcā – drīzumā sajutīsi atvieglojumu. Liktenis izrīkosies tā, ka tev dzīvē būs vairāk prieka nekā mocības.

Ja sapnī dzirdi lūgšanu vārdus –kādam no taviem paziņām iet vēl sliktāk nekā tev. Viņam ir nepieciešama palīdzība, bet viņš kautrējas to lūgt. Izrādi līdzjūtību un uzmanību cilvēkiem, kas atrodas ap tevi un tavas lietas ies uz augšu.

Millera sapņu tulks

Lūgties sapnī vai redzēt, ka lūdzas citi – tev draud neveiksme, tikai ar milzu piepūli tu varēsi to pārvarēt. Tā ir zīme, ka, lai pārvarētu grūtības, tev būs jālūdz draugu palīdzība.

Vangas sapņu tulks

Sapnī dzirdēt lūgšanu – kādam no taviem paziņām klājas vēl grūtāk nekā tev. Viņam ir nepieciešama palīdzība, bet viņš kautrējas to lūgt. Izrādi līdzjūtību un uzmanību cilvēkiem, kas atrodas ap tevi un tavas lietas ies uz augšu.

Ja sapnī redz, ka lūdzies baznīcā – drīzumā sajutīsi atvieglojumu, liktenis izrīkosies tā, ka tev dzīvē būs vairāk prieka nekā mocības.

Finka sapņu tulks

Pātarus jeb lūgšanas skaitīt — Tev uzbruks bēdas.

Pātarot baznīcā — sevi aizstāvēties tiesā.

Pātarus skaitīt mājā — ķildas un bāršanās.

Pātarus skaitīt ar daudziem — murgiem ticēt.

Dalīties ar draugiem: