Sapņu tulks pārpilnība. Ko nozīmē sapnī redzēt pārpilnība?

Sapņu tulks pārpilnība

Pārpilnība – brīdinājums idealizētām sievietēm. Nevajaga ļauties pašplūsmei un gaidīt brīnumu. Šis brīnišķīgais mirklis var tiešam būt arī realitāte, bet neilgi. Tam seko vilšanās, māņi un nabadzība. Fantāzija uzbudināta no sapņa, slinka rīcība nonāk pretrunās, kuras var atrisināt tikai ar jūsu enerģijas un skaidrā prāta palīdzību. Neaizmirstiet, ka cilvēkam ir pa spēkam pārvarēt jebkurus labvēlīgus ideālus.

Erotiskais sapņu tulks

Pārpilnība, gards ēdiens, saldumi un vīns uz svētku galda – seksā ļoti prasīgs. Nav jēgas gaidīt savu mīļoto. Sāciet dzīvot no jauna, bet iepriekšs ieprogrammējiet sev sekojošo domu, lai cik ciniska tā jums neliktos: seksā svarīgi ne tikai gūt, bet arī sniegt.

Dārgakmeņu, kleitu, citu aksesuāru pārpilnība– pārsātinātība seksā, nepieciešama atelpa.

Cvetkova sapņu tulks

Pārpilnība – veiksme.

Millera sapņu tulks

Pārpilnība – jaunai sievietei, ka dzīvo kolosālā pārpilnībā– tiks piemānīta. Kādu laiku tiešām valdīs pārpilnība, bet pēc tam būs nabadzība un kauns.

Kad jaunas sievietes sapņo, ka bauda reālu pārpilnību un komfortu, viņas apņemas reālajā dzīvē baudīt ko līdzīgu,tad atgūstas un jūtas ļoti vīlušās.

Šie sapņi ir kā brīdinājums. Neviena jauna sieviete nedrīkst sevi mānīt ar nereāliem sapņiem. Jo pat pašus nevainīgākos ideālus iespējams realizēt dzīvē. Ir cilvēki, kam tas izdodas.

Erotiskais sapņu tulks

Pārpilnība – atradīsiet pārpilnības ragu, veiksmīgi iekārtosieties. Izolācija ( noslēgtā telpā, alā, ) pārbaudiet savu veselību.

Dalīties ar draugiem: