Sapņu tulks peņuārs. Ko nozīmē sapnī redzēt peņuārs?

Sapņu tulks peņuārs

Ja sieviete redz sevi sapnī skaistā un dārgā peņuārā– viņai būs prieks un bezrūpība, pārliecība par saviem spēkiem un iedvesma. Tas palīdzēs visīsākā laikā sasniegt nosprausto mērķi un saņemt maksimāli pozitīvu rezultātu.

Ja sapnī kāds palīdz to novilkt– reālajā dzīvē gaida draudzīgs atbalsts un vērtīgs padoms.

Uzvilkt netīru vai saplēstu peņuāru– sīkas nepatikšanas vai smaga, bet svarīga saruna.

Ja sieviete redz, ka viņa novelk peņuāru vai nu pati vai kāds palīdz– šāds sapnis savā veidā atgādina par senu un siltu draudzību. Tu droši vien satiksi savu draugu, ko sen neesi redzējusi. Šāds sapnis tiek tulkots arī kā iespēja neparedzētai, bet liktenīgai tikšanās, kam būs nopietnas sekas.

Uzvilktais peņuārs tev ļoti nepatīk vai sagādājis kādas neērtības– kādi neparedzēti apstākļi vai nepatīkama saruna var patraucēt nospraustā mērķa sasniegšanu.

Vīrietim redzētais sapnis, kurā figurē šis sieviešu apakšveļas gabals sola prieku un mieru, labu pašsajūtu un garastāvokli, kuru neviens un nekas nevar sabojāt.

Novilkt vai uzvilkt peņuāru nepazīstamai sievietei- tiksi nosodīts un kļūsi par skandāla vaininieku, kas saistīts ar viņu.

Ja vīrietis redz sapnī, ka saplēš peņuāru, kas sievietei mugurā –tas liecina par viņa pārliecību par saviem spēkiem, par spējām savaldzināt jebkuru sievieti.

Noteiktība un vīrišķība palīdzēs izdarīt pareizo izvēli un nekļūdīties.

Dabas dotas izjūtas un vērīgums veicinās to, ka tev apkārt ir patiesi mīloši un uzticami ļaudis.

Dalīties ar draugiem: