Sapņu tulks pidžama. Ko nozīmē sapnī redzēt pidžama?

Sapņu tulks pidžama

To pazaudēt − neatļaut sev vājības.

Izjust vēlmi to nopirkt, bet visas ir pārāk − nomācoša tikšanās ar īgniem cilvēkiem.

To uzdāvināt tuvam cilvēkam − velmē pēc pārsteiguma.

To aizpūš vējš no veļas auklas − negaidīti iegādāties vajadzīgu lietu.

Erotiskais sapņu tulks

Pidžama– tavas cerības neattaisnosies. Tās var būt saistītas ar tava partnera seksuālajām spējām, ar viņa ķermeni, garīgajām īpašībām. Bet iespējams, ka kāds gadījums ir izsitis tevi no līdzsvara un licis vilties pašam sevī.

Ja sieviete sapnī redz vīriešu pidžamu – visdrīzāk tevi neapmierina vīriešu kolektīvs, kurā tev jāpavada daudz laika (strādā vai mācies). Šajā kompānijā tu jūties nedroši un vientuļi.

Redzēt sapnī sieviešu pidžamu – norāda uz taviem kompleksiem, kas ir mīļākā tēma sarunās ar apkārtējiem. Tā vietā, lai pacenstos aizmirst vai tikt vaļā no saviem trūkumiem, tu pastāvīgi atgādini par to esamību ne tikai sev, bet arī citiem, tā riskējot iegūt ne visai glaimojošu iesauku.

Ja vīrietis redz vīriešu pidžamu – tas ir vilšanās sevī simbols: tu esi nolaidis rokas bezgalīgo nepatikšanu priekšā un ieskaiti sevi neveiksminieku kārtā. Bet nevajag neveiksmju iemeslu meklēt tikai sevī. Iespējams, tu par sabiedroto esi izvēlējies neuzticamu cilvēkus vai esi uzstādījis praktiski nesasniedzamu mērķi.

Ja sapnī redz sieviešu pidžamu, tad sapnis atgādina par to, ka nesen esi cietis zaudējumu no skaistā dzimuma. Iespējams, tevi norāja piemīlīga priekšniece vai paša sieva.

Dalīties ar draugiem: