Sapņu tulks pirkumi. Ko nozīmē sapnī redzēt pirkumi?

Sapņu tulks pirkumi

Pirkumi–daudziem pirkumi ir svarīga dzīves sastāvdaļa. Ja netici, atceries tos paziņas, kuriem iepirkšanās process liek sajust apmierinājumu un lepnumu.

Piedalīties komerciālās attiecībās– sava veida personīgās cilvēka automijas apliecināšanās. Bet šāda piedalīšanās var būt arī nožēlojama, iznīcinoša. Daudzi ir ieslīguši parādos, kas karājas virs viņu galvām kā damakla zobens, tas iztukšo ne tikai finansiāli, bet arī emocionāli. Tāpēc sapņus par iepirkšanos var tulkot kā brīdinājumu vai kā pašapliecināšanos.

Lai iztulkotu šādu sapni, nepieciešams ņemt vērā sekojošus momentus: ko tu pērc un kāpēc, kā apmaksā šo pirkumu– skaidrā naudā, ar kredītkarti, čeku vai savu valdzinājumu.

Pirkšana uz kredīta atspoguļo tiekšanos pēc iegādāšanās vai kontroles. Vajag uzmanīgi apskatīt ko pērk.

Ikdienas priekšmetu iegāde signalizē par nedrošumu par tagadni vai nākotni.

Greznumlietu iegāde runā par vēlmi kompensēt zemo pašnovērtējumu vai nostiprināt savu autoritāti sabiedrībā.

Ja tu pērc kaut ko, bet tur nefigurē nauda– tad tas runā par tavu finansiālo maksātnespēju vai ir rādītājs tam, ka tavas emocionālās cerības neattaisnojas. Ko un kam, un no kā tu pērc? Ja pārdevējs tev ir pazīstams (vīrs, darba kolēģis utt.), prece tev ir ļoti svarīga, pircējs esi tu– tu jūti, ka no savas puses neizpildi kaut kādus pienākumus personīgajās attiecībās.

Ja tev izdodas nopirkt preci bez naudas– tā ir kontroles, atzinības pazīme vai apziņa, ka esi pelnījis īpašu godu.

Millera sapņu tulks

Iepirkties – peļņa, ko pavadīs patīkami notikumi.

Dalīties ar draugiem: