Sapņu tulks pīrsings. Ko nozīmē sapnī redzēt pīrsings?

Sapņu tulks pīrsings

Pīrsingu jau praktizēja dziļā senatnē un tas pārstāvēja atšķirības zīmes, piemēram, viena cilts no otras vai konkrētā cilvēka stāvokli cilts sociālajā hierarhijā.

Tagad mazie gredzentiņi, kas ielikti ādā dažādās ķermeņa vietās, bieži tiek pielietoti mīlas rotaļās, lai dažādotu intīmo dzīvi un saņemtu papildus sajūtas.

Atkarībā no notikumiem, kas notiek dienā pirms sapņa, sapnis par pīrsingu var tikt tulkots dažādi, atkarībā no tā, kādā ķermeņa daļā pīrsings ir izvietots.

Mēlē–tas, kurš to nosapņo, kaunas no tā, ko pateica iepriekšējā dienā un vēlas ņemt savus vārdus atpakaļ. Visas viņa domas ir koncentrētas ap mēli un to, kas tika pateikts.

Nabā–infantilas tieksmes, piemēram, būt maziņam, noslēpties aiz kāda muguras, atrast aizstāvību un aizsardzību.

Ja vīrietis redz sapnī caurdurtas krūtis– vēlme iegūt stipru ģimeni, būt par sievas un bērnu balstu, aktīvi piedalīties bērnu audzināšanā.

Sievietei caurdurtas krūtis– nevēlēšanās atlaist vīrieti, uztvert sevi kā ģimenes māti, vēlme iegūt daudz bērnus, barot tos ar savu pienu, rūpēties, izrādīt aizbildniecību, tā ir vēlme būt dzīvē nepieciešamai.

Pīrsings klitorā– bailes kaut kā priekšā, nevēlēšanās izpildīt kādu darbību, uz kuru virza apstākļi, vai darbs, vēlme izbēgt no kādas situācijas, noslēpties, būt neredzamam.

Dalīties ar draugiem: