Sapņu tulks problēma. Ko nozīmē sapnī redzēt problēma?

Sapņu tulks problēma

Atrisināt kādu problēmu sapnī un atrisināt kādu problēmu īstenībā ar sapņa palīdzību ir pilnīgi atšķirīgas lietas.

Pirmais – šī ir noteikta sapņu kategorija, otrais – pieredze redzēto sapņu pielietojumam reālās dzīves problēmu atrisināšanā.

Sapnī tu vari atrast sevī spējas priekš daudz vairāk problēmu atrisināšanas nekā reālajā dzīvē. Atrisināmo problēmu skaits sapņos ir praktiski neierobežots, tāpēc, ka šajā gadījumā tu neesi saistīts ar loģikas ceļiem. Bieži vien tas var nākt par labu guļošajam.

Spēja efektīvi atrisināt problēmas sapņos liecina par tavu zināšanu daudzumu, kuras tu ne līdz galam pielieto tajā vai citā dzīves sfērā. Ideja par problēmas atrisinājumu sapnī ir ļoti līdzīga teicienam: „rīts par vakaru gudrāks”.

Tavam ego ir iespēja šķirot un izdalīt tās idejas, kurām ir atļauta pieeja apziņai. Tādā veidā, dažas domas atbirst jau uzreiz līdz tam momentam, kamēr cilvēks sāks domāt. Problēma ir tāda, ka lielākā daļa no mums sastāv no iepriekšējās pieredzes tādā stāvoklī, kādā mēs mēģinām nomest malā potenciāli pareizus lēmumus. Tāda parādība ieņem vietu pateicoties neirozei, kas ir neatņemama personības sastāvdaļa.

Sapnis par konkrētu problēmu dod tavam prātam pieeju pie daudz plašāka, nekā reālajā dzīvē, atrisinājuma variantiem. Pamostoties tu vari neatcerēties sapņa detaļas, bet problēma būs brīnumainā kārtā atrisināta. Vienmēr ņemiet vērā veidus, kādi izmantoti sapņos problēmu atrisināšanai. Vai tavā dzīvē ir bijusi situācija, kuru var atrisināt, pielietojot tieši tādu taktiku?

Dalīties ar draugiem: