Sapņu tulks radinieki. Ko nozīmē sapnī redzēt radinieki.

Sapņu tulks radinieki

Ja tev sapnī ir kādi darījumi ar radiniekiem – nepatikšanas.

Redzēt mirušus radiniekus – prieks.

Runāt ar radiniekiem – laime darījumos.

Zaudēt radiniekus – mierinājums.

Redzēt slimus radiniekus – notikums.

Redzēt uzpostus radiniekus – drīz kļūsi bagāts.

Redzēt mirstošus radiniekus – bagātīgs mantojums.

Apciemot radiniekus – izdevumi.

Cvetkova sapņu tulks

Radinieki – atšķirtība.

Loffa sapņu tulks

Radinieki ir nozīmīgas figūras gan reālajā dzīvē, gan arī sapnī. Tieši tāpēc sapņu tulkošana par radiniekiem ir grūts uzdevums. Pastāv simtiem dažādu iespējamo tulkojumu, kas var balstīties uz sapņa scenāriju vai klasiskās psiholoģijas likumiem.

Ģimenes parādīšanās sapnī ir katra cilvēka vēlme atbildēt uz jautājumu, kāds ir normāls stāvoklis ģimenē, un pēc tam pielietot saņemtās zināšanas praksē. Liels klientu skaits iziet psiholoģiskās ārstēšanas kursus, vēloties, lai tiem būtu normāla ģimene vai normāla laulība. Šī ideja izriet no mūsu radiniekiem, kā arī no tā, cik labi viņi atbilst vai neatbilst mūsu uzskatiem.

Sapņi par ģimeni var stiprināt vai sagraut mūsu uztveri par normālu ģimeni. Ģimenes iekšējās attiecības ir svarīgas, lai attīstītu ģimeni un tradīcijas. Tu kļūsti vecāks un kritiskāks, un šīs tradīcijas vai nu pastiprinās tavā apziņā, vai konfliktē ar tavām paša iedomām. Ģimenes locekļu pienākumi, kā arī kārtība un to vai citu uzdevumu izpildīšana, ir atkarīga no ietekmes, kāda pastāv ģimenē. Rezultātā mēs izveidojam katrs pats savas ģimenes vēsturi, kas nosaka patieso stāvokli sabiedrībā un mūsu pasaules uztveres sistēmā.

Sapņi ar radinieku klātbūtni var tikt interpretēti kā sapņotāja vēlmes kādā veidā viņš veido sadarbību ar saviem radiniekiem. Lai tulkotu šāda veida sapņus, ir jānoskaidro, kurš no radiniekiem redzēts sapnī, kā arī jānosaka vai viņi reālajā dzīvē ir dzīvi : bieži vien miruši radinieki turpina dzīvot mūsu sapņos. Parasti tam ir šāds pamats: vai nu notiekošais atgādina tev par rituāliem, attiecībām ar šo radinieku, vai arī šīs attiecības ar viņu ir palikušas neskaidras. Kā likums, sapņi par radiniekiem periodiski atkārtojās. Šāda atkārtošanās var būt ar vēsturisku nozīmi, īpaši, ja kā sapņa centrālās figūras ir radinieki, ar kuriem ir bijušas problēmas vai pastāv viņu veselības problēmas. Vieta un apstākļi, kad sapnī parādās radinieki, ieņem svarīgu nozīmi to tulkošanā. Piemēram, ja tavā sapnī ir tikai sievietes, kuras nodarbojas ar savām lietām, kādas viņas darīja kopā, tas var nozīmēt, ka tu jaunā kvalitātē savienosies ar ģimeni. Ja sapnī nevēlies pievienoties sievietēm – tas ir mājiens uz pretrunām attiecībā pret ģimenes tradīcijām. Ja pievienojies grupai, kura sastāv tikai no pretējā dzimuma cilvēkiem – būs sajukums ar savas vietas atrašanu ģimenē. Ja tu sapnī pievienojies cilvēku grupai, kuriem ir unikālas pazīmes, piemēram, visi ir plikpauraini, visi slimi ar vēzi, visi atraitņi, visi vecpuiši – tas norāda, ka tev ir bail dalīt savu likteni ar tiem, pret kuriem tu izjūti žēlumu un skumjas.

Neskatoties uz to, ka ģimenes locekļi ir svarīgas figūras sapnī, tie var tikt tulkoti dažādi. Tipiski ģimenes locekļu tēli (māte un tēvs vai arī to apveidi) sapņos rādās kā paziņas. Neatkarīgi no attieksmes, viņi ir bijuši pirmie cilvēki, kas atstāja iespaidu uz tavas personības veidošanos, kurā ietilpst attieksme pret apkārtējo pasauli, kā arī pašnovērtējums un iekšējo vērtību skala. Tādā veidā vēl viens svarīgs sapņa aspekts ar radinieku līdzdalību kļūst par labā un ļaunā iespaida atspulgu uz tavu ego un personības stiprajām pusēm. Tavas stiprās un vājās puses ik pa laikam parādās dažādās paaudzēs. Piemēram, kādā paaudzē tēvs parāda savu ļaunumu. Nākamajā paaudzē dusmas ieiet tabu kategorijā un neatspoguļojas vispār nemaz. Šajā sakarā sapnis par vienu no vecākiem ir ar kompensācijas efektu.

Reizēm sapnī var redzēt tev tuvu ģimenes locekli viņam neierastos apstākļos (piemēram, niršana ar akvalangu kopā ar vecmāmiņu). Kā likums, šāda veida sapņi bagātina ar daudziem citiem simboliem un veidoliem, kas norāda uz to īsto nozīmi.

Dalīties ar draugiem: