Sapņu tulks remonts. Ko nozīmē sapnī redzēt remonts?

Sapņu tulks remonts

Ja jauna sieviete sapnī redz, ka pati taisa remontu mājās – nozīmē, ka savā kopdzīvē viņa regulāri un ar lielu prieku palīdzēs savam vīram dažādās lietās.

Remonts (labošana) sapnī ar netīrām drēbēm sola ne pārāk veiksmīgus mēģinājumus atgūt taisnību kādā darījumā. Diemžēl, tam šobrīd nav pats piemērotākais brīdis.

Ja remontējamais apģērbs it tīrs – tu ievērojami palielināsi savu ienākumus.

Erotiskais sapņu tulks

Ja tu sapnī redzi, ka remontē apģērbu, šāds sapnis var tikt tulkots šādi: tavs partneris ir ļoti izvēlīgs saistībā ar tavu apģērbu. Tev ir nepieciešams pievērst lielāku uzmanību savai apakšveļai un izvēlēties apģērbu tā, lai tas patiktu mīļotajam cilvēkam.

Sapnī remontēt dzīvokli – tev jāmaina mīlas taktika, nepieciešams izmantot savu fantāziju, lai ievestu dažādību intīmajās attiecībās. Pretējā gadījumā tavs romāns var beigties jau tuvākajās dienās.

Millera sapņu tulks

Ja tu sapnī redzi, ka remontē netīras drēbes – tas nozīmē, ka tu mēģināsi izlabot netaisnību, bet izdarīsi to nepiemērotā brīdī.

Ja apģērbs ir tīrs – tevi gaida veiksme un labklājības uzlabošanās.

Ja jauna sieviete sapnī redz, ka veic remontu – tas viņai sola, ka tā sistemātiski un ar lielāko prieku palīdzēs savam vīram dažādos darījumos.

Ezotēriskais sapņu tulks

Taisīt remontu – daudz rūpju, kas saistītas ar dokumentiem, izziņām.

Redzēt, ka kāds cits remontē – tavas rūpes var nogulties uz citu pleciem, viss nokārtosies pats no sevis, bez liekas piepūles.

Dalīties ar draugiem: