Sapņu tulks ritenis. Ko nozīmē sapnī redzēt ritenis?

Sapņu tulks ritenis

Riteņa simbols kā viss, kas apaļš, ir saules un mūžības, un bezgalības iemiesojums, jo ritenim nav ne sākums, ne gals. Tajā pat laikā vienreiz izgudrots ritenis kļuva visiem pieejams un iegāja sakāmvārdā „izgudrot riteni”, kas nozīmē tērēt spēkus uz to, kas neprasa pūles tāpēc, ka viegli un pieejami, censties velti.

Riteņa–saules simbols ir ļoti sens un nes sevī abstraktu nozīmi.

Sapnī tas pareģo drīzāk kaut ko vispārīgu, saistītu ar dzīvi kopumā, nevis kaut ko konkrētu. Redzēt sevi ratos ar lieliem riteņiem– tu saņemsi ziņas par cilvēku, kuru jau ilgu laiku meklēji un jau biji zaudējis cerības kaut ko uzzināt par viņu.

Redzēt sapni, kurā tu mēģini izkustināt no vietas ratus, kuros ir iejūgts zirgs, bet konstatē, ka nesanāk, jo riteņos iesprūduši koki, kas ielikti spieķos– šis sapnis tevi informē par klapatām un problēmām, kuras uzradīsies tev tuvākajā laikā un pilnīgi iespējams, ka pret tevi nostāsies tie, kurus tu agrāk uzskatīji par labiem paziņām.

Redzēt detaļu kaudzi, no kurām jāsavāc jauna ierīce, bet nekas cits, izņemot riteņus nav iedots– tev uzdos grūtu darbu, kuru neviens cits, izņemot tevi, izdarīt nevar; negaidīti tev paprasīs palīdzēt pašā nepiemērotākajā momentā.

Redzēt cilvēku, kas atgādina cirka mākslinieku, jo pārvietojas pa ielu, minot pedāļus ar vienu riteni–dzīvē gaidāmas pārmaiņas, kas būs saistītas ar varenu cilvēku, kas iejauksies tavā dzīvē.

Senču sapņu tulks

Ritenis salūzis — šķēršļi ceļojumā; to taisīt- būt noderīgam sabiedrībā.

Cvetkova sapņu tulks

Mainīt riteni– bezjēdzīgas pretenzijas guļošajam.

Ritenis ātri griežas– panākumi.

Ritenis griežas lēni–smags darbs.

Freida sapņu tulks

Ritenis– par tevi domā tas, kuram tu ļoti gribi iepatikties un tev nebūtu pretī pat pārgulēt ar viņu, bet vienmēr esi uzskatījis, ka tas nav iespējams. Ja pagaidām nezini par kuru ir runa, tad vajag padomāt un apskatīties sev apkārt, uz saviem paziņām vai pat darbabiedriem. Vai esi pārliecināts, ka kāds no viņiem nejūt simpātijas pret tevi?

Ja sapnī atrodi kādā aizaugušā vietā vai laukā riteni– tad drīz cilvēks, kurš jūt pret tevi siltas jūtas, pasniegs tev patīkamu pārsteigumu, kas ilgi paliks atmiņā. Iespējams, tev palīdzēs īstenot kādu vēlēšanos.

Redzēt, ka no ratiem vai automašīnas nokrīt ritenis–tā nav laba zīme. Tas liecina, ka tu savā dzīvē esi ielaidies ar cilvēku, ko nevajadzēja pielaist pat lielgabala šāviena attālumā. Ja nerīkosies , lai mazinātu viņa ietekmi, tad tev var parādīties lielas problēmas ar veselību, kuras atrisināt būs ļoti grūti.

Nolikt riteni savā vietā– sapnis simbolizē mieru. Pavisam nesen tu pieņēmi kādu sev ļoti svarīgu lēmumu un tagad dzīvo mierīgs. Bet nevajag pārāk atslābināties, citādi pat maza problēma var novest pie izmisuma. No otras puses– tu vairāk nekad nevarēsi dzīvot kā agrāk. Tev pašlaik ir ļoti piemērots miera stāvoklis.

Taro sapņu tulks

Ritenis–tukša dzīve.

Ritenis griežas – netīri nodomi, vēlmes.

Hasses sapņu tulks

Redzēt riteni- labklājība.

Ritenis griežas– sasniegsi nosprausto mērķi.

Salauzts ritenis – grūtības lietās.

Ezotēriskais sapņu tulks

Ritenis– jauna cikla sākums. Laiks sākt jaunu dzīvi, izšķirties par kardinālām pārmaiņām.

Griezties uz priekšu vai pulksteņa rādītāja virzienā– pozitīvas pārmaiņas, viss notiks gludi.

Atpakaļ vai pret pulksteņa rādītāja virzienu– dzīve pagriežas atpakaļ, situācijas atkārtojas.

Psihoanalītiskais sapņu tulks

Ritenis– dinamisks kustības princips.

Fortūnas ritenis, Sansaras ritenis, Gada ritenis, Patība, integrēts iekšējais stāvoklis, kas sastāv no beigu skaita elementiem. Cikliskums un ātras notikumu izmaiņas pie iekšējas nekustīgas stabilitātes.

Simona Kananitas sapņu tulks

Ritenis– paklausība, darbs, rūpes.

Ritenis griežas– ātri sasniegsi nosprausto mērķi.

Salauzts ritenis – grūtības lietās.

Dalīties ar draugiem: