Sapņu tulks saldējums. Ko nozīmē sapnī redzēt saldējums?

Sapņu tulks saldējums

Kūstošs − negaidītas bēdas un sarūgtinājums.

To ēst − panākumi, ko jaunu iesākot.

Sapņu tulks sievietēm

Sapnī ēst saldējumu – veiksmīgi uzsākt lietas.

Izkusis saldējums – pēkšņs sarūgtinājums, kas nomāks tavu dzīvi.

Redzēt bērnus, kas našķojas ar saldējumu – izaugsme un laime, kas pavadīs tevi visu mūžu.

Freida sapņu tulks

Ja sapnī redz, ka ēd saldējumu karstā dienā – tevi gaida patīkama tikšanās ar kādu, ko sen neesi saticis. No šīs tikšanās tu saņemsi ļoti daudz pozitīvu emociju, bet nevajag cerēt, ka atgriezīsi atpakaļ pagātni, no tā nekas nesanāks.

Redzēt sapnī, ka kāds ēd izkusušu saldējumu – tu mēģini reanimēt to, kas jau sen ir miris. Tev liekas, ka atliek tikai kaut ko ievēlēties un uzreiz viss notiks tā, kā vēlies. Patiesībā, viss jau sen ir mainījies, un tava laime jau ir ar citu cilvēku.

Ēst cietu, sasalušu saldējumu – tu mīli dzīvi un tiecies saņemt no tās tikai labumu. Drīzumā var atgadīties tas, ka tava veiksme no tevis var novērsties.

Ēst saldējumu kopā ar kafiju – tuvākajā laikā gaidāms kāds iepriecinošs pasākums, kurā tu uzvedīsies tā, ka neviens nevarēs tevi nosaukt par īpaši klusu. Vēlāk būs nepatīkami atcerēties savu uzvedību šajā vakarā.

Millera sapņu tulks

Sapnī ēst saldējumu – veiksmīgi uzsākt darījumus.

Redzēt bērnus, kas našķojas ar saldējumu – izaugsme un laime, kas pavadīs tevi visu mūžu.

Ja jauna sieviete sapnī redz, ka tai izkrīt no rokām saldējums mīļotā cilvēka vai drauga klātbūtnē – tas nozīmē, ka viņa ir aizrāvusies ar kādu citu un cietsirdība pret esošo mīļoto cilvēku ir nepiedodama.

Redzēt izkusušu saldējumu – zīme, ka negaidīts sarūgtinājums sabojās tavu apmierinātību.

Ezotēriskais sapņu tulks

Ēst saldējumu – asa mīlestība ar karstām jūtām.

Ja sapnī tev tikai piedāvā saldējumu – sapnis brīdina par briesmām, kas varētu nākt no tev mīļiem cilvēkiem, iespējama nodevība.

Pašam gatavot saldējumu – pats esi sagatavojis augsni nevaldāmai mīlestībai un neprātam, atliek tikai izmantot iegūtos augļus.

Simona Kananitas sapņu tulks

Saldējums – pārejoša aizraušanās.

Dalīties ar draugiem: