Sapņu tulks saulains. Ko nozīmē sapnī redzēt saulains?

Sapņu tulks saulains

Sapnis, kurā notikumi notiek aprīlī nozīmē — tev ļoti veicas un tu burtiski peldēsieties laimes jūrā.

Ja sapnī redzētais notiek saulainā dienā–visas tavas sirdslietas drīzumā atrisināsies.

Ja aiz loga būs lietus –vajās neveiksmes visās jomās un lietās.

Sapnis, kurā redzi kādu laulības reģistrāciju tieši aprīlī — uzzināsi informāciju par mīļoto cilvēku, bet informācija būs nepatiesa. Labāk ieklausīties savā sirdī, nevis uzklausīt tenkas.

Pitagora sapņu tulks

Aprīlis – gada ceturtais mēnesis.

Jauka, skaidra saulaina aprīļa diena – liecina, ka esat gatavs ignorēt pasaules iesīkstējušos uzskatus savu vēlmju apmierināšanai. Iespējams, ka esat jau to izdarījis pirms četrām dienām vai gatavojieties to darīt, bet atcerieties, ka tas nepaliks nesodīts. Pēc 13 dienām jūs sauks pie atbildības un sods būs ļoti nepatīkams.

Ja klaiņojat pa parku un baudiet aprīļa spirgtumu vai priecājaties par pirmajiem zāles asniem – tad realitāte jums parādīsies jauns interesants darbs, kuram jūs veltīsiet visu savu laiku nākamo 4 nedēļu laikā.

Ja jums ir vēsi – tad nomodā pēc 49 dienām jūs saņemsiet sliktu vēsti no tālienes, kura sāpīgi jūs iespaidos un sagraus visus jūsu sapņus un plānus.

Svītrot kalendārā 4. aprīli vai atvērt lapiņu ar šo datumu – jums būs stiprs un dāsns sargeņģelis, sievietēm – pielūdzējs, kurš apdāvinās jūs. Šo cilvēku jūs satiksiet pēc četrām nedēļām ceturtdienā.

Pērkat vai pārdodat kalendāru un īpašu uzmanību veltiet aprīlim – reālajā dzīvē varat rēķināties ar to, ka visas jūsu pūles beidzot vainagosies panākumiem, honorāra summa līdzināsies datumam, ciparu kombinācijai, kuru saskaitot dod četri, piemēram, 4000.

Dalīties ar draugiem: