Sapņu tulks šķiršanās. Ko nozīmē sapnī redzēt šķiršanās?

Sapņu tulks šķiršanās

Ja sapnī redzi šķiršanos – tas ir sapnis brīdinājums. Šķiršanās sapnī norāda uz tavu neapmierinātību ar draudzības un ģimeniskajām attiecībām. Ir pienācis laiks padomāt par to, kā savu ģimenes dzīvi padarīt daudz mierīgāku un priecīgāku.

Meitenei šāds sapnis brīdina par sava iemīļotā iespējamo neuzticību, kuras rezultātā viņa var palikt vientuļa uz visu atlikušo dzīvi.

Senču sapņu tulks

To darīt − nepatikšanas.

Loffa sapņu tulks

Pagaidām vēl šķiršanās nav kļuvusi par pārmērīgu greznību. Kāds pirmklasnieks, mēģinot apkārtējos pārsteigt, pateica: bet mani vecāki pagaidām nav šķīrušies. Diemžēl, no sociālā tabu, šķiršanās ir kļuvusi par savdabīgu rituālu.

Šķiršanās simbolizē šaubas par sava partnera uzticību vai slēptu neapmierinātību ar to. Šīs šaubas var izpausties kā citu tev pazīstamu cilvēku šķiršanos. Tavas attiecības ir pārāk nogurdinošas un tevi emocionāli iztukšo? Varbūt tu gribi izslēgt kādu no savas dzīves, bet tev nepietiek drosmes un diplomātijas, lai tiktu skaidrībā ar situāciju un uzliktu visus punktus uz i. Vai tu jūti, ka neseno nesaskaņu vai strīdu ar draugiem rezultātā tavas attiecības kļuvušas uzvilktas?

Hasses sapņu tulks

Šķiršanās — vainosi sevi nodarījumā, kas būtu jāsoda.

Ezotēriskais sapņu tulks
Šķiršanās – izskaidrošanās ar draugiem un līdzcilvēkiem.

Ar kādu izšķirties – kāda iepazīšanās vai sakaru nostiprināšana. Veiksmīgi pirkumi, izgudrojumi.

Loffa sapņu tulks

Šķiršanās var būt saistīta ar laulību, draudzību, karjeru, pārvākšanos. Daudzos gadījumos, kad problēma tiek atrisināta, zemapziņas impulsi izrādās daudz nobriedušāki nekā apziņas, kas meklē ego. Ego funkcija sastāv no impulsiem, to noturēšanas, lai neizietu reālajā dzīvē. Tomēr, tā kā ego sapņa laikā atslēdzas, zemapziņas impulsitāte piespiež mūs bez apdomāšanās izbeigt laulību, pamest darbu, draugus utt. Šķirties – tas nav tas pats, kas būt izolētam, pamestam vai kopēju lietu kārtošanas pārtraukšana. Sapņa personāži var būt vairāk ieinteresēti sadarboties, jo tieši tava zemapziņa vada to darbības. Ar ko vai no kā tu izšķīries sapnī? Tas izrādījās pastāvīgs vai īslaicīgs stāvoklis? Vai viegli nāca izvēle šķirties vai tas bija smags lēmums?

Simona Kananitas sapņu tulks

Šķirties – laulības pārkāpums.

Millera sapņu tulks

Lieki emocionāla šķiršanās no draugiem vai sadarbības partneriem sola daudz sīku nepatikšanu ikdienas dzīvē. Ja tu sapnī strauji sarauj attiecības ar ienaidniekiem – tā ir zīme, ka tuvojas veiksme gan mīlestībā, gan biznesā.

Dalīties ar draugiem: