Sapņu tulks slinkums. Ko nozīmē sapnī redzēt slinkums?

Sapņu tulks slinkums

Sapnī slinkot – ļoti nopietna kļūda uzņēmējdarbības organizēšanā.

Ja jauna sieviete sapnī pamana šādu īpašību savam izredzētajam, viņa negūs panākumus pie stiprā dzimuma. Viņas uzvedība atgrūdīs pat tos vīriešus, kuri bija gatavi viņu precēt.

Senču sapņu tulks

To darīt – nabadzība.

Ezopa sapņu tulks

Ar slinkumu ir apveltīts ikviens cilvēks, par ko vēsta paruna: “Slinkums- jau pirms mums piedzima”, bet ne katrs izaug par sliņķi. Tas, kurš bērnībā neatvadās no šīs īpašības, tautā skaitījās tukšs un pazudis cilvēks. Par sliņķiem ir arī daudz pasakas. Sapņos slinkums un sliņķi var nozīmēt tikai neapmierinātību ar to kas jums ir.

Redzēt slinku cilvēku – pastāvīgi saskarties ar to, kas slikti padodas tavai ietekmei, sapņot par atpūtu, smags darbs.

Sapnī tevi apmelo slinkošanā – tu pārdzīvo, ka ar tevi būs neapmierināti, šaubies par savām spējām, tāpēc baidies no sarežģītiem uzdevumiem. Tas, savukārt, tāpēc, ka nepaļaujies uz saviem spēkiem.

Brīnīties par cita cilvēka slinkumu un bezdarbību – tiksi tiesāts no tuvinieku puses; darba meklējumi.

Cīnīties ar savu slinkumu, likt sev to darīt pāri saviem spēkiem – piņķerīga un koncentrēties nepieciešama darba simbols, kas prasa maksimālu uzmanību; tava darba atzīšana no kolēģu un priekšniecības puses.

Redzēt bērnu, kuru soda par slinkumu – izjust sirdsapziņas pārmetumus par nodarījumu pagātnē; saņemt negaidītu ziņu par jūsu bērniem; personīga rakstura problēmas.

Dalīties ar draugiem: