Sapņu tulks spainis. Ko nozīmē sapnī redzēt spainis?

Sapņu tulks spainis

Redzēt – satikt gudrus cilvēkus.

Jauna – tuvojas mīlestība.

Tuksnesī – satikt cilvēku, kurš kļūs ļoti tuvs.

Dziļa – mazas cerības uz laimi.

Sekla – prieki ātri aizsteigsies.

Tukša – jāpamet viss vecais un jāsāk no jauna, arī raizes un zaudējumi.

Pārplūdusi – uguns nelaime, zaudējumi.

Ar skaidru, tīru ūdeni – prieks, labklājība, veselība, arī kāzas.

Ar duļķainu ūdeni – bēdas, drūma nākotne.

Ar spaini – bagātība.

Tās ūdenī mazgāties – veselība.

No tās dzert – veiksme darījumos, stipra veselība, ilgs mūžs.

Tajā zvaigzni redzēt – sevišķa veiksme visās lietās.

To rakt – kādu apglabāt, arī izdevīgs darbs.

No tās ūdeni smelt – baudīt prieku un laimi;.

Tajā iekrist – izšķērdības dēļ sagaidāms naudas trūkums, arī slimība, ari izmisums;.

Sapņu tulks sievietēm

Smelt ūdeni no akas – senu, kaislīgu vēlmju piepildījums;artēziskā aka – piekļuve zināšanām un priekam;ar netīru ūdeni – nepatikšanas;tukša – būsi likteņa apdalīts, ja uzticēsies svešiem cilvēkiem;no akas pumpē ūdeni – jaunas iespējas savu perspektīvu uzlabošanā;iekrist tajā– neticams izmisums, kas pilda tavu dvēseli; nolaidies akā – ar savu darbību pārsvītrosi ienaidnieku plānus.

Ezopa sapņu tulks

Aka sapnī parādās ļoti reti.Tas ir īpašs simbols, kas norāda uz savstarpējām attiecībām ar apkārtējiem. Ne velti ir paruna: „nespļauj akā, no kuras būs jādzer”.

Dzert akas ūdeni – tuvākajā laikā tev būs nepieciešama tuvinieku palīdzība un atbalsts, viņi neatteiks, ja būsi ar viņiem atklāts.

Cel no akas spaini ar ūdeni – būs prieks no kontakta ar draugiem un patīkamiem cilvēkiem, par ko būsi pateicīgs liktenim un šo dvēseles radniecību atcerēsies visu dzīvi.

Iemest kaut ko akā – neliels zaudējums, iespējama īslaicīga šķiršanās ar draugu vai mīļoto cilvēku, bet pēc laika jūsu attiecības kļūs citādākas.

Izpostīta vai sabrukusi aka – iespējams, rīkosies netaisnīgi attiecībā pret labu draugu un zaudēsi viņa uzticību un draudzību, tāpēc esi uzmanīgs vārdos un darbos.

Cvetkova sapņu tulks

Aka ar spaini – bagātība; pārpildīta — zaudējumi;aka bez ūdens– satraukums;dzert no akas– labas lietas.

Džou-Guna sapņu tulks

Rakt aku un ieraudzīt tajā ūdeni–vēstule, ziņa no tālienes;sagruvusi– lielas nepatikšanas ģimenē;ūdens līst pāri akas malām kā strūklaka – materiālo labumu pieaugums, bagātība; ūdens akā izžūst līdz pēdējam pilienam– ģimenē nebūs materiālas labklājības, nabadzība;redzēt savu atspulgu akā– iegūsi paaugstinājumu amatā; iekrist akā– slimība vai nepatikšanas;māja atrodas akā–saslimsi;smelt ūdeni no akas: ja ūdens ir tīrs– laime; ja ūdens ir duļķains– nelaime;smel ūdeni no akas, bet iegūsti tikai dūņas vai dubļus– materiāla labklājība;ūdens akā izžūst– var izjukt ģimene, aiziet bojā dzimta;

Akā dzīvo zivis– dižciltība;skatīties akā un dzirdēt skaņas– lamāšanās, strīds;slēpties akā– saistība ar sodu, cietumu;piedzēries iekrīti akā– būs situācija, kas saistīta ar ierēdņiem, oficiālas lietas;ģimene dzīvo akā– nelaime, nepatikšanas ar vecāko dēlu;no akas atskan cilvēka runa– būs priecīgi notikumi.

Tīrīt vai būvēt aku– dižciltība, augsts amats;trauks iekrīt akā–būs priecīgs notikums.

Finka sapņu tulks

Spaini redzēt — pazemošana.

Spaini nest — citiem kalpot.

Spainis pilns — labklājība.

Spainis tukšs — īgnums un trūkums.

Spaini sasists — no dzīves grūtībām atsvabināties.

Dalīties ar draugiem: