Sapņu tulks strops. Ko nozīmē sapnī redzēt strops?

Sapņu tulks strops

Pilns − laimes vēstnesis, labklājība, apprecēt izcili slinku vīru.

Tukšs − posts un bēdas.

Freida sapņu tulks

Sapnī redzēt stropu – tev nepieciešams kādu laiku attālināties no sabiedrības un pabūt vientulībā. Problēmas un sīkas nepatikšanas nedod mieru, lai arī maksimāli centies nepievērst tām uzmanību. Tomēr, lai izdotos patiešām nomierināties, kārtīgi viss jāpārdomā, nenovēršoties uz ikdienas sīkumiem.

Sapnī staigāt starp stropiem – neuzticēšanās saviem draugiem, lai arī viņi nav izdarījuši nekā tāda, kas varētu tikt uzskatīts par nodevību vai pat mājienu uz to pusi.

Gatavot bišu stropus – sapnis sola drīzas pārmaiņas personīgajā dzīvē, nāksies rūpēties ne tikai par sevi, bet par vēl kādu.

Taro sapņu tulks

Strops – grūti īstenojami plāni.

Hasses sapņu tulks

Strops – liela peļņa.

Nostradamusa sapņu tulks

Strops – apliecinājums tam, ka nākotnē sastapsies ar lielu daudzumu grūti atrisināmu problēmu.

Ja sapnī stropu vēro vairāki cilvēki, tad šāds sapnis nozīmē, ka drīzā nākotnē pie varas valstī, kurā dzīvo, nāks ļoti gudri cilvēki, tomēr viņiem būs vajadzīgs daudz laika, lai izvestu valsti no krīzes.

Pašai taisīt stropu – viegli pārvarēsi visas grūtības.

Kāds cits taisa stropu – nākotnē satiksi ļoti spēcīgu cilvēku, kurš ievērojami ietekmēs Tavu dzīvi.

Iebāzt roku stropā – vilšanās. Šāds sapnis liecina par to, ka nākotnē būsi vīlies sev tuvos cilvēkos. Iespējams, ka tas, kuru šobrīd uzskati par savu labāko draugu, patiesībā izrādīsies ļauns un skaudīgs cilvēks.

Tukšs strops – nopietni zaudējumi. Iespējams, nāksies šķirties no kaut kā ļoti vērtīga, un saistībā ar to ļoti pārdzīvosi.

Dalīties ar draugiem: