Sapņu tulks taustekļi. Ko nozīmē sapnī redzēt taustekļi?

Sapņu tulks taustekļi

Ja sapnī redz taustekli vai, ja miegā jūt, kā kaut kur lien atbaidošs un slidens taustekļveidīgs radījums, iespējams, ka draud smaga un ilgstoša slimība.

Vangas sapņu tulks

Tausteklis – ja miegā jūt, kā kaut kur lien atbaidošs un slidens taustekļveidīgs radījums, iespējams, ka draud smaga un ilgstoša slimība.

Miegā redz skaistu pilsētu jūras krastā, taču negaidīti no ūdens izlien milzīgi un baisi taustekļveidīgie radījumi. Tie izklīst uz visām pusēm un sāk pilsētu žņaugt. Ēkas dreb kā valriekstu čaumala, pilsēta pakāpeniski pārvēršas akmeņu un betona kaudzē, vēl mirklis un tā sadalās pa daļām: šāda veida sapnis brīdina par vienlīdzīguma un garīguma līmeņa pazemināšanos. Mūsdienu pasaulē mūžīgās vērtības nenovērtē. Ja cilvēks pārkāpj likumus, ko viņam pirms dzimšanas ir noteicis Dievs, par to pēc tam ir jānorēķinās.

Ezotēriskais sapņu tulks

Tausteklis (jūras dzīvnieka) biedē, draud – tev draud saslimšana vai iekļūšana kādā nelaimes gadījumā, kam iemesls ir jāmeklē savā rīcībā.

Noraut no sevis taustekļus: ja atradīsi savu nelaimju cēloni, tad atbrīvosies no grēku (karmas) sekām, un attiecīgi nelaimes draudi atkāpsies.

Dalīties ar draugiem: