Sapņu tulks tēja. Ko nozīmē sapnī redzēt tēja?

Sapņu tulks tēja

Rūgtuma un skābenā aromāta dēļ salviju uzskata par šķiršanās, skumju un nāves simbolu.

Ja miegā redz zemi, kas apaugusi ar salvijām, tas nozīmē, ka nāksies piedzīvot bēdīgu notikumu vai iziet cauri lielām nepatikšanām.

Noraut salvijas zariņu – pašai būt par skumju iemeslu, kas pārņems un diezgan ilgi nelaidīs vaļā , līdz atradīsi sevī spēku tikt galā ar depresiju.

Ja miegā jūt salvijas aromātu un no tā nekādā veidā nevar tikt vaļā, tad sapnis brīdina, ka dzīvē ienāks cilvēks, kurš nesīs nepatikšanas.

Hasses sapņu tulks

Dzert salvijas dzērienu – ilgs mūžs.

Senču sapņu tulks

Redzēt – būt labi ieredzētam.

Uzlieta – uzņemt negaidītus skaļus draugus.

Uzliet to zāļu – slimība un trūkums.

To vārīt burkā ar elektrisko spirāli – tāls ceļš.

Uzliet atkārtoti – draud bankrots, taču ir izeja.

To uzliet loti – pārvarēt vēlēšanos izdarīt ko tādu, kas varētu būt nosodāms.

Sapņu tulks sievietēm

Redzēt sapnī, ka vāri (pagatavo) tēju – nozīmē, ka drīzumā nāksies maksāt par saviem nekrietnajiem darbiem.

Dzert sapnī tēju ar draugiem – tas nozīmē, ka Tu esi noguris no labklājības, vēlies izmēģināt jaunas izjūtas, un draugi tajā var palīdzēt.

Ja sapnī ļoti gribās dzert tēju– jāgaida negaidīti viesi.

Erotiskais sapņu tulks

Sapnī dzert tēju vienatnē nozīmē to, ka reālajā dzīvē ir jānomaina apnikušie ikdienas apstākļi un seksuālais partneris, jo Tu ar šo partneri neesi apmierināta. Tevī šī neapmierinātība pakāpeniski uzkrājas un drīzumā novedīs līdz pilnīgam Tavu attiecību sabrukumam.

Ja sapnī tēja tiek dzerta kompānijā, pie skaisti klāta galda – drīzumā nāksies piedzīvot seksuāla rakstura piedzīvojumus. Tējas pagatavošana sapnī norāda uz nerealizētu seksuālo vēlmju uzkrāšanos.

Ja sapnī tēja tiek izbērta uz grīdas vai galda – uz laiku tiks „pazaudēta” sava seksualitāte, nespēsi uzbudināt sava partnera vēlmes.

Ja sapnī redz japāņu tējas dzeršanas ceremoniju – tas norāda uz Tavu seksuālo sapņu un fantāziju iemiesošanos sapņos, pie tam šie sapņi un fantāzijas ir visai neparastas un izsmalcinātas. Tu vēlies kaut ko neparastu, jaunu, bet ne kādā gadījumā izvirtību vai kaut ko pretdabisku.

Cvetkova sapņu tulks

Tēja – kaut kas negaidīts.

Freida sapņu tulks

Pagatavot sapnī tēju – no tā, kā Tu rīkojies mīlējoties, ir atkarīgs ļoti daudz, tai skaitā tas, kā turpmāk veidosies attiecības ar partneri.

Sapnī tējas dzeršana vai kāda cienāšana ar tēju – brīdina, ka drīzumā būsi spiesta saskarties ar nepastāvīgu, vieglprātīgu cilvēku, kura dēļ vari iekļūt nepatīkamā situācijā.

Dalīties ar draugiem: