Sapņu tulks universālveikals. Ko nozīmē sapnī redzēt universālveikals?

Sapņu tulks universālveikals

Tirdzniecības centri un universālveikali– tie diezgan ilgi tika uzskatīti par kapitālisma atainojumu. Daudzi gūst patiesu baudu no pastaigām pa lieliem tirdzniecības centriem, aplūkojot izvēles daudzveidību. Tomēr dažreiz izvēles grūtības ņem virsroku pār tevi.

Redzēt sapnī lielus tirdzniecības centrus – izvēle, pārmērības, pārlieka izšķērdība. Atkarībā no pirktspējas tirdzniecības centra apmeklējums liecina par pašpārliecinātību un kompetenci izvēles daudzveidības apstākļos.

Ja redzams reālajos veikalos redzamais preču klāsts, pievērs uzmanību tiem priekšmetiem, kas ir ieinteresējuši visvairāk – tie arī ir nozīmīgākie sapņa tulkošanā. Satiktie pārdevēji var būt nozīmīgi tikai tādā gadījumā, ja tie ir tavi paziņas. Iespējams, jūties kādam parādā vai kāds gaida konkrētas darbības no tevis. Ja veikala plauktos nav vajadzīgās preces vai gluži pretēji tās ir pārāk daudz, tad tā ir savdabīga dažādu tavas dzīves aspektu līdzsvara vai tā trūkuma metafora, indikators. Ja pārdevēji nespēj palīdzēt atrast nepieciešamo, iespējams, iekšējai izaugsmei meklē papildu enerģiju no ārējiem avotiem tajā laikā, kad jāpieslēdz iekšējie resursi.

Dalīties ar draugiem: