Sapņu tulks varavīksne. Ko nozīmē sapnī redzēt varavīksne?

Sapņu tulks varavīksne

Sapņos šis tēls simbolizē dieva zīmi, kas nākusi no augšas, piedošanu, atkal apvienošanos.

Redzēt sapnī varavīksni – necerētas laimes ienākšana tavā dzīvē. Tu saņemsi vispārēju atbalstu darījumos, tavas pūles vainagosies ar lieliskiem rezultātiem.

Ja varavīksne debesīs parādās uzreiz pēc lietus – tas nozīmē, ka tavā dzīvē pavisam drīz notiks kaut kas jauks un brīnumains.

Varavīksne, kas redzama ļoti zemu, virs pašām koku galotnēm – sola neapšaubāmu veiksmi itin visās lietās.

Ja iemīlējušies sapnī redz varavīksni – brīnumaini laba saderība. Ja tu sapnī redzi, kā varavīksne izdziest – vēstnesis, ka būs jāšķiras no mīļa cilvēka.

Senču sapņu tulks

Redzēt – prieks, stāvokļa uzlabošanās.

Erotiskais sapņu tulks

Ja sapnī redzi kā debesīs rotājas varavīksne un atmirdz visās krāsās, šāds sapnis sola, ka tava dzīve tuvākajā laikā kļūs tikpat krāšņa un interesanta kā varavīksne. Tev nebūs jāskumst riebīga mīļākā kompānijā, tieši pretēji — tevi gaida iepazīšanās ar cilvēku, kas būs apveltīts ar bagātu fantāziju un labu humora izjūtu. Viņš kļūs ne tikai par labu draugu, bet arī par lielisku mīļāko un spēs pārsteigt tevi ar savu māku sniegt baudījumu gultā, būt īstam altruistam mīlestībā.

Ja tu sapnī redzi, kā upe iziet no krastiem (pārplūst), šāds sapnis sola, ka ar tevi notiks ļoti aizraujošs mīlas piedzīvojums. Tavas jūtas pret jauno mīļāko būs patiešām neierobežotas, tu tieksies pārsteigt viņu ar savu seksuālo meistarību. Tev vajadzēs papūlēties sagādāt neparastu un satraucošu atmosfēru, kas ļaus partnerim aizmirst par visu pasaulē un ziedot sevi tikai tev. Bet, diemžēl, mīlas kaisle aprims, un romāns ar šo cilvēku ļoti ātri beigsies.

Cvetkova sapņu tulks

Varavīksne – labas ziņas, viltus izbailes.

Džou-Guna sapņu tulks

Ja tu sapnī redzi sarkanu varavīksni – laime.

Ja debesis un varavīksne ir melnas – nelaime.

Millera sapņu tulks

Redzēt sapnī varavīksni – nebijušas laimes vēstnesis. Tavi darījumi saņems daudzsološu atbalstu, bet pļauja atnesīs pamatīgu ražu.

Ja sapnī varavīksni redz iemīlējušies cilvēki – tas nozīmē, ka viņu laulība būs neticami laimīga.

Varavīksne, kas redzama ļoti zemu, virs pašām koku galotnēm – sola neapšaubāmu veiksmi itin visās lietās.

Vangas sapņu tulks

Sapņos varavīksnes tēls simbolizē dieva zīmi, kas nākusi no augšas, piedošanu, atkalapvienošanos.

Ja varavīksne debesīs parādās uzreiz pēc lietus – tas nozīmē, ka tavā dzīvē pavisam drīz notiks kaut kas jauks un brīnumains.

Ja tu sapnī redzi, kā varavīksne izdziest – vēstnesis, ka būs jāšķiras no mīļa cilvēka.

Ezotēriskais sapņu tulks

Varavīksne – daudzveidība. Būs daudz pozitīvu iespaidu no ekstra ordināriem notikumiem, tādiem kā, prezentācija, ceļojums.

Simona Kananitas sapņu tulks

Varavīksne – viltus izbailes.

Pitagora sapņu tulks

Ja tu sapnī redzi varavīksni, kurai ļoti skaidri var redzēt septiņas krāsas – tas nozīmē, ka kāds tavas dzīves etaps ir nonācis līdz noslēgumam. Tu stāvi uz jaunas dzīves sliekšņa, esi drosmīgāks un nevienu neklausies – lai par tavu galveno padomdevēju kļūst tava sirds un prāts. Un mēģini nākamajā svētdienā neko nopietnu neizlemt, jebkurš lēmums, kas tiks pieņemts šajā dienā, nebūs labs.

Finka sapņu tulks

Varavīksni redzēt — sirdsmiers.

Varavīksne skaista — tavas lūgšanas paklausīs.

Varavīksne miglaina — īgnums un nemiers.

Varavīksne visā pilnībā — auglīgs, bagāts gads.

Dalīties ar draugiem: