Sapņu tulks vēmiens. Ko nozīmē sapnī redzēt vēmiens?

Sapņu tulks vēmiens

Ja tev sapnī sākas vemšana – tas sola slimības sākšanos vai pēkšņu iesaistīšanos lielā skandālā.

Ja tu redzi, ka citi ir tādā stāvoklī – tev būs jāpārliecinās par cilvēku noslēpumainību, kuriem tu esi uzticējies iepriekš.

Ja sieviete sapnī redz, ka tā vemšanas laikā izvemj ātri aizlidojošus putniņus – tas nozīmē, ka prieks un laime vēl ilgi neatgriezīsies. Šāds sapnis tāpat var iezīmēt neveiksmīgu lietu virzīšanos.

Psihoanalītiskais sapņu tulks

Vemšana – nepatikšanu, nolieguma simbols, atteikšana. Iespējams, ka tā saistīta ar reālām smadzeņu darbības problēmām (pēc kādas traumas).

Millera sapņu tulks

Redzēt sapnī, ka tu pats vem, nozīmē, ka tev būs kāda slimība vai arī tu tiksi ievilkts kādā ļoti lielā skandālā.

Ja tu redzi, ka citi ir tādā stāvoklī – tev būs jāpārliecinās par cilvēku noslēpumainību, kuriem tu esi uzticējies iepriekš. Ja sieviete sapnī redz, ka tā vemšanas laikā izvemj ātri aizlidojošus putniņus – tas nozīmē, ka prieks un laime vēl ilgi neatgriezīsies.

Šāds sapnis tāpat var iezīmēt neveiksmīgu darījumu virzīšanos.

Ja vēmiens ir ar asinīm – slimība.

Loffa sapņu tulks

Daudziem cilvēkiem, sevišķi bērniem, vemšana ir ļoti nepatīkama un pazemojoša pieredze. Tas var notikt praktiski jebkura sapņa veidā. Tā kā reālajā dzīvē vemšana bieži saistīta ar slimību, tad sapņos tā figurē, kad mūsu dzīve kļūst nekontrolējama. Visticamāk, ka šīs darbības esamība sapnī ir saistīta ar gremošanas trakta problēmām reālajā dzīvē.
Sieviete vecumā pēc 40 gadiem stāsta par savu sapni: es esmu spēļu laukumā, es esmu apmēram septiņus gadus vecs bērns, karuselis griežas arvien ātrāk un ātrāk, man tas patīk, karuseli griež vīrietis, kuru es nepazīstu, viņš apstādina karuseli un iet prom, sāku vemt un apvemju savu dzelteno kleitu, man ir ļoti skumji. Šāds sapnis izraisa interesi vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, sapņotāja sevi parāda kā bērnu. Viss norāda uz to, ka bērnības atmiņām būs ļoti liela nozīmē šī sapņa tulkošanā. Sapnī vīrietis aiziet prom, bet viņa sāk vemt. Izrādās, ka svarīga loma ir kleitai, tāpēc, ka to viņai uzdāvināja tajā vasarā, kad vecāki izšķīrās. Reālajā dzīvē sapņotāja tieši darīja to, ko nosauca par neauglības karuseli: viņa un viņas vīrs ir dziļi traumēti un noskumuši, jo viņiem nevar būt bērnu. Viņi juta, ka ir pazaudējuši kontroli pār savu dzīvi. Redzams, ka šis sapnis parādās kā uztraukums par savu nākotni potenciālā bezbērnu mājā.

Ezotēriskais sapņu tulks

Redzēt sapnī vemšanu – ienākumi, nauda.

Ja redz, ka kāds cits vemj – saņemsi ienākumus ar kāda cita cilvēka palīdzību.

Savākt vēmekļus – tavi ieguldījumi darījumā nesīs peļņu.

Tev pašam nāk vēmiens – naudas krāšana.

Dalīties ar draugiem: