Sapņu tulks ēdiens. Ko nozīmē sapnī redzēt ēdiens?

Sapņu tulks ēdiens

Jauna sieviete gatavo saldo krēmu – tikšanās ar cilvēku, kurš kļūs par tuvu draugu.

Precētai sievietei – drīz uzņems neparastu viesi.

Ļoti salds vai tieši otrādi, bez garšas krēms – sarūgtinājums.

Psihoanalītiskais sapņu tulks

Ēdiens – pilnīgs apmierinājums. Torte un kūkas. Prostitūta; iekāre. Brīva erotikas izpausme. Gaļa. Miesa, dzīves jūtīgā un seksuālā puse. Nāve: karkass bez dzīva gara. Slēpts kanibālisms. Liellopu gaļa. Stiprs, gaļīgs. Kauli. Penis, erekcija. Cālis. Bailīgs. Ciska. Gurni. Salds. Iemīļotais.

Loffa sapņu tulks

Ēdiens, kā arī pats rīšanas process, sapņos ir spēcīgs simbols. Tas var būt kā parasts sapņa pamatsižeta papildinājums, kā arī centrālais elements.

Tulkojot šo sapni ir svarīgi noteikt, kas to ir pagatavojis. Piemēram, tu sapnī redzi šķīvīti ar kartupeļu salātiem, kurus gatavoja Sallijas tante, bet viņa jau 2 gadus ir kā mirusi. Tad ir pilnīgi iespējams, ka sapņa sapratnes būtības atslēga ir apslēpta tavas tantes personībā vai viņas ietekmē uz tevi.

Ēdiena pārpilnība simbolizē auglību, pārpalikumu vai bagātību (kādā veidā sapnī uzradās tik daudz ēdiena un kā cilvēki attiecās pret šo pārpilnību?). Iespējams, tava sapratne par pārpalikumu un pārmērībām atšķiras no citu cilvēku uzskatiem tā paša iemesla dēļ. Nodrošinātība un uzplaukums vienmēr iet roku rokā: sapnī tev vajag lielāku ēdiena daudzumu- tas nozīmē, ka tev ir papildus pienākumi.

Esi iegādājies produktus vienkārši tāpēc, jo to atļauj tavi līdzekļi, tas sola bagātību vai kāda labvēlību (tas atkarīgs no tā, kā tu rīkosies ar nopirkto).

Svaigs ēdiens – atjaunošanās zīme – var nosapņot sekojošā kontekstā: tu gribētu ar kādu papusdienot (salīdzini ar tradicionālām svētdienas vakariņām ģimenes lokā); runa iet par ēdiena rīšanas procesu (kas nes atjaunošanas sajūtu) vai ražas novākšanu (simbolizē vienotību ar dabu vai lepnums par izpildīto darbu).

Sabojājušies produkti simbolizē tukšas izdevumus, pārmērību, skopumu vai nemāku rīkoties ar līdzekļiem. Šie sapņi parasti izsauc neapmierinātības sajūtu, kas saistīta ar zaudējumu, pasūtījumu vai sabojātu pārtiku. Vai esi kādreiz cīnījies ar lieko svaru, ēdiena ļaunprātīgu izmantošanu vai kādiem barības traucējumiem, kā bulīmija vai apetītes zudums? Vai esi bijis situācijā, kad tevi piespieda ēst nepatīkamu ēdienu un vēl lielos daudzumos? Vai kādas barības pārēšanās asociējas ar kādu konkrētu cilvēku?

Psihoanalītiskais sapņu tulks

Ēdiens – mīlestības un spēka vispārīgs simbols. Ēdiena parādīšanās sapnī var liecināt par aizsardzības jūtām, dažreiz par seksuālām vēlmēm.

Hasses sapņu tulks

Ēst krēmu (ēdiens)– zādzība.

Millera sapņu tulks

Jauna sieviete gatavo saldo krēmu – tikšanās ar cilvēku, kurš kļūs par tuvu draugu.

Precētai sievietei – drīz uzņems neparastu viesi.

Ļoti salds vai tieši otrādi, bez garšas krēms – sarūgtinājums.

Finka sapņu tulks

Ēdienu redzēt — izsalcis būt.

Ēdiens garšīgs — patīkama dzīve.

Ēdiens plāns — nabadzība.

Ēdiens skābs — nepatikšanas, ļaunas valodas.

Ēdiens salds — iemīlēsies.

Dalīties ar draugiem: