Sapņu tulks eņģeļi. Ko nozīmē sapnī redzēt eņģeļi?

Sapņu tulks eņģeļi

Eņģeļi – Dieva radībiņas, vēstneši, dieva gribas izpildītāji, parādās nevainīgu bērnu, vai jaunekļu, tērptu gaišās drēbēs ar spārniņiem, retāk kā stalti bruņinieki. Nozīmē palīdzību, aizsardzību, gaišas domas, negaidītas ziņas, dvēseles apskaidrotību, citreiz var būt norāde arī uz grūtsirdības periodu.

Ļoti bieži dēmoni (luciferi) aizņemas šos garīgo tēlu aprises un izmanto lētticīgos. Tas var novest uz grēka ceļa.

Sapņu tulks sievietēm

Sapnis, kurā redz eņģeļus, jebkurā situācijā norāda uz pārmaiņām.

Eņģeļi – laba zīme visās darbības jomās, mierpilns laiks.

Eņģeļi, kas lidinās virs galvas kādam no jums tuviem cilvēkiem – zīme, ka šī cilvēka dvēsele varētu tuvākā laikā pārvietoties uz citu pasauli.

Ja eņģelis sauc jūs uz debesīm– brīdina par nopietnas slimības iespējamību. Padalieties ar saviem ienākumiem, citādi varat palikt bez tiem.

Loffa sapņu tulks

Eņģeļi – zinot mūsdienu cilvēka interesi par reliģiju, nav brīnums, ka eņģeļi kļuvuši par biežiem viesiem mūsu sapņos. Viņu attēli, stāsti, viņu dievība ir atstājušas neizdzēšamas pēdas mūsu zemapziņā.

Eņģelis tiek tulkots kā vēstnesis, tāpēc arī sapņos izpilda vēstneša lomu. Vajadzības gadījumā, paralēli parastajām funkcijām viņi var sniegt arī papildus palīdzību. Daudzas reliģijas un filosofijas apvienības īpašu vietu ierāda eņģeļiem un nostāstiem par tiem. Ikdienā mēs paši bieži piesaucam eņģeļus, lai palīdz mums atrisināt kādu problēmu, vai novērš kādu nelaimi. Reizēm palīdzība uzrodas no nekurienes. Citreiz eņģelis var dot kādu zīmi, kā Jums labāk rīkoties, kāds risinājums pareizākais.

Ja sapnī sarunājāties ar savu eņģeli, tad par ko? Kādā dzīves jomā ir problēmas Varbūt, ka jums trūkst atbalsta.

Millera sapņu tulks

Eņģeļi – vēsta par noskaņojuma maiņām, vai iekšējo nemieru.

Ja sapnis ir patīkams, tad saņemsiet ziņu, par draugu veiksmi, vai saņemsiet mantojumu no radiem. Tāds sapnis var brīdināt par tenkām, kas skar personīgo dzīvi vai sirdslietas.

Labestīgiem cilvēkiem – mierinājums. Ļauniem cilvēkiem – aicina uz grēksūdzi.

Taro sapņu tulks

Eņģelis – mākslīgā apaugļošanās, brīnumainā dzimšana.

Kritušais eņģelis – bīstamas nodarbes ar melno maģiju.

Hasses sapņu tulks

Eņģelis – jātic savai labajai zvaigznei.

Ezotēriskais sapņu tulks

Ķerubs – Augstāko spēku palīdzība. Eņģeļu aizsardzība.

Erotiskais sapņu tulks

Eņģelis, ja to sapnī redz sieviete – kaislīga mīla uz nevainīgu jaunekli. Ja sapnis patīkams, jūs gaida laulības, par kurām saka „slēgtas debesīs„.

Eņģelis, ja to sapnī redz vīrietis – pārsātinātība seksā vai tieksme uz romantisku seksu.

Eņģelis draud ar uguņojošu zobenu – uzmanieties un rūpīgi pārdomājiet savu rīcību. Sapnis brīdina, ka varat krist negodā, zaudēt cienījamus draugus.

Cvetkova sapņu tulks

Eņģelis – labklājība.

Runāt ar eņģeli – drauga nāve.

Eņģeļi – gods, negaidīts mantojums.

Runāt vai saukt eņģeli – draudoša zīme, drauga nāve.

Ja eņģeļi jums ko saka – iepazīšanās ar īpašu cilvēku.

Eņģelis lido virs mājas – jaukas ziņas.

Musulmaņu sapņu tulks

Ja sapnī redzi, ka atlido eņģeļi – sasniegsi augstu stāvokli reliģijā un misionāra darbībā. No visām ligām būsi pasargāts un drošībā.

Ja redzi šo sapni, būdams slims – noteikti atveseļosies, bet ja esat pakļauts briesmām, tad pilnībā no tām atbrīvosies.

Ja sapnī cīnies ar kādu no eņģeļiem – tas var liecināt par drīzu nāves tuvošanos pašam vai kādam no tuviniekiem. Vajadzētu izsūdzēt un nožēlot grēkus.

Ja lido kopā ar eņģeli – vari tikt svētīts ar gara apskaidrību vai neparastām dziednieka spējām.

Ja kopā ir vairāki eņģeļi – kāda zinātnieka, vai ticīga cilvēka vardarbīga nāve.

Ja eņģeļi sapulcējušies dzīvoklī – jāsargā miteklis no zagļiem.

Vangas sapņu tulks

Redzēt sapnī eņģeli – laba zīme. Jūs gaida mierīgs un ļoti laimīgs laiks.

Eņģelis virs galvas – kāds no tuviem un mīļiem cilvēkiem jums nes ziņu, ka viņa dvēsele grasās pamest šo laicīgo pasauli.

Ja eņģelis aiz muguras nepazīstamam cilvēkam – tuvākā nākotnē varbūt saņemsi ziņu, ka miris kāds jums labi zināms cilvēks.

Ja redzat, ka pats esat eņģelis, tāds sapnis var nozīmēt, ka jums jāpārdomā kā jūs tērējat naudu, kuru nopelnāt ar savu biznesu. Jums jāpadomā par saviem tuvajiem un jāpadalās ar viņiem, citādi ir iespēja, ka vienā mirklī varat visu zaudēt.

Ja eņģelis sauc jūs uz debesīm – brīdina par nopietnas slimības sākšanos. Griezieties pie dziedniekiem, viņi jums palīdzēs.

Nostradamusa sapņu tulks

Eņģelis – miera osta. Pienāks laiks, kad visi cilvēki dzīvos laimīgi.

Redzēt sevi kā eņģeli – kāds no jums ļoti tuviem cilvēkiem alks jūsu palīdzību un jūsu spēkos ir viņam palīdzēt.

Ja eņģelis jūs sauc uz debesīm – brīdina par nopietnas slimības tuvošanos, kura var būt gan jums pašam, gan kādam no radiniekiem.

Pilsēta, kurā dzīvo eņģeļi – tuvākā nākotnē jūs varat mainīt dzīves vietu uz Taivānu. (tulkojumā vārds Taivāna nozīmē – eņģeļu zeme).

Pitagora sapņu tulks

Eņģelis – redzēt sapnī eņģeli ar lieliem baltiem spārniem, nozīme, ka jūsu dzīvē var iejaukties augstākie spēki. Varbūt ir bijusi situācija, kad nespējāt atrisināt kādu problēmu, vai baidījāties priekšniekam parādīties nelabvēlīgā gaismā. Pēc pāris nedēļām visas bailes izgaisīs un viņu vietā iestāsies pārliecinātība.

Būt eņģelim un redzēt pašam savus spārnus – laba zīme sievietēm, sapnis apsola viņām atbrīvoties no sliktas pašsajūtas, vai uzsākt mīlas intrigu, kura sāksies pēc divām nedēļām un ilgs 74 dienas.

Mitoloģiskais sapņu tulks

Nāves eņģelis – bieži ir vecas, melnās drēbēs tērptas sievietes izskatā. Ledus auksta dāma, uz acīm plīvurs, mūķene, sieviete ar masku uz sejas, vai vispār bez sejas.

Pelēku eņģeli, zīdaini vai noskumušu jaunekli redzot melnā putekļu mētelī – nāves brīdinājums, liga, grūtsirdība, nelaimes, kas pazudinās dvēseli.

Finka sapņu tulks

Eņģeli redzēt — patīkamas ziņas dabūt.

Eņģelis laipns — palīgs bēdu laikā.

Eņģelis, ar to runāt — liela laime.

Eņģeli bučot — Tavi noziegumi tiks piedoti.

Eņģeļu pulkā būt — mīlestība Tevi aplaimos.

Eņģelis tapt — gods veseliem; slimiem nāve.

Ģipša eņģeļa tēlu redzēt — slepens, uzticams draugs.

Dalīties ar draugiem: