Sapņu tulks ēšana. Ko nozīmē sapnī redzēt ēšana?

Sapņu tulks ēšana

Ēst − vairāk jārūpējas par veselību.

Labus ēdienus − pārticība.

Sliktus ēdienus − slimība.

Redzēt kādu ēdam − tenkas.

Gardumus − pamudinājums mīļotajam teikt labus vārdus.

Cits apēd paša ēdienu − viegla slimība.

Cūkas gaļu − saslimt.

Maizi − bagātība.

Ēstgriba − zīme, ka darbā netiek ieguldīti visi spēki.

Psihoanalītiskais sapņu tulks

Ēdiens – pilnīgs apmierinājums. Torte un kūkas. Prostitūta; iekāre. Brīva erotikas izpausme. Gaļa. Miesa, dzīves jūtīgā un seksuālā puse. Nāve: karkass bez dzīva gara. Slēpts kanibālisms. Liellopu gaļa. Stiprs, gaļīgs. Kauli. Penis, erekcija. Cālis. Bailīgs. Ciska. Gurni. Salds. Iemīļotais.

Loffa sapņu tulks

Ēdiens, kā arī pats rīšanas process, sapņos ir spēcīgs simbols. Tas var būt kā parasts sapņa pamatsižeta papildinājums, kā arī centrālais elements.

Tulkojot šo sapni ir svarīgi noteikt, kas to ir pagatavojis. Piemēram, tu sapnī redzi šķīvīti ar kartupeļu salātiem, kurus gatavoja Sallijas tante, bet viņa jau 2 gadus ir kā mirusi. Tad ir pilnīgi iespējams, ka sapņa sapratnes būtības atslēga ir apslēpta tavas tantes personībā vai viņas ietekmē uz tevi.

Ēdiena pārpilnība simbolizē auglību, pārpalikumu vai bagātību (kādā veidā sapnī uzradās tik daudz ēdiena un kā cilvēki attiecās pret šo pārpilnību?). Iespējams, tava sapratne par pārpalikumu un pārmērībām atšķiras no citu cilvēku uzskatiem tā paša iemesla dēļ. Nodrošinātība un uzplaukums vienmēr iet roku rokā: sapnī tev vajag lielāku ēdiena daudzumu- tas nozīmē, ka tev ir papildus pienākumi.

Esi iegādājies produktus vienkārši tāpēc, jo to atļauj tavi līdzekļi, tas sola bagātību vai kāda labvēlību (tas atkarīgs no tā, kā tu rīkosies ar nopirkto).

Svaigs ēdiens – atjaunošanās zīme – var nosapņot sekojošā kontekstā: tu gribētu ar kādu papusdienot (salīdzini ar tradicionālām svētdienas vakariņām ģimenes lokā); runa iet par ēdiena rīšanas procesu (kas nes atjaunošanas sajūtu) vai ražas novākšanu (simbolizē vienotību ar dabu vai lepnums par izpildīto darbu).

Sabojājušies produkti simbolizē tukšas izdevumus, pārmērību, skopumu vai nemāku rīkoties ar līdzekļiem. Šie sapņi parasti izsauc neapmierinātības sajūtu, kas saistīta ar zaudējumu, pasūtījumu vai sabojātu pārtiku. Vai esi kādreiz cīnījies ar lieko svaru, ēdiena ļaunprātīgu izmantošanu vai kādiem barības traucējumiem, kā bulīmija vai apetītes zudums? Vai esi bijis situācijā, kad tevi piespieda ēst nepatīkamu ēdienu un vēl lielos daudzumos? Vai kādas barības pārēšanās asociējas ar kādu konkrētu cilvēku?

Psihoanalītiskais sapņu tulks

Ēdiens – mīlestības un spēka vispārīgs simbols. Ēdiena parādīšanās sapnī var liecināt par aizsardzības jūtām, dažreiz par seksuālām vēlmēm.

Psihoanalītiskais sapņu tulks

Ēst – spēku uzsūkšanas simboliska nozīme, kas var tikt saprasta orālā erotisma un kanibālisma sakarā. Padalīties ēšanā ar citu. Citi var iemiesot līdzīgus arhetipus, tas ir kopīgā ēdienā var tikt demonstrēta personības integrācija; ja tie ir reāli cilvēki, tad tas var norādīt uz ciešām savstarpējām attiecībām, bieži precības. Šī saikne attiecas uz skūpsta evolūcijas izcelšanos, kas novērota mātes un bērna saskarsmē, kā arī izplatīta dažādas kultūras ēdiena apmaiņa un savstarpēju barošanu kāzu rituālos. Kaut kā apēšanu var uzskatīt kā primitīvu iznīcināšanas veidu. Bankets – miesas baudas. Tikt apēstam, norītam, tajā skaitā zivij (valim). Nāves žoklis, kas var būt simboliski apziņas nodzišana un Es nāve. Imperatīva Tā atbrīvošana. Pagaidu nogatavošanās periods. Otrās piedzimšanas un atjaunošanās motīvs. Dzert – ēšanas agrīnā forma. Var būt vēlme atdzimt bērnībā (īpaši, ja dzer no pudeles kakliņa). Alkohols – ierobežojumu izkušana, kas var atbrīvot dzimumtieksmi. Uzbudinājums, intoksikācija, ekstāze. Cilvēki dzer, lai sajustu sevi jaunāku un brīvāku. Atjaunošanās. Dzīvības ūdens; atgriešanās agrajā dzīves periodā, līdz pat zīdaiņa vecumam. Sarkanvīns – asins. Baltvīns – fizioloģiskais šķidrums. Izliet sarkanvīnu – izliet asinis, nogalināt. Spirts – gars. Piens – ģimene.

Dalīties ar draugiem: