Sapņu tulks ķīselis. Ko nozīmē sapnī redzēt ķīselis?

Sapņu tulks ķīselis

To vārīt ─ iemīlēties, arī tikt pie mantas.

To karstu ēst ─ iemīlēšanās, ari pārticība.

To aukstu ēst ─ problēmas ar veselību.

Sarkanā krāsā ─ iepazīties ar valdzinošu pretējā dzimuma pārstāvi.

Baltā krāsā ─ saņemt sēru vēsti.

To pirkt ─nenovest kādu lietu līdz galam.

Ezopa sapņu tulks

Ķīselis– šis simbols ir jātraktē vairākos variantos.

Mūsdienās ķīselis ir deserts un to bieži gatavo bērniem, tāpēc ķīselis var būt kā atgādinājums par pagātni, par bērnību, skumjas pēc vecākiem.

Senatnē ķīselis bija pusdienu ēdiens, ne deserts, tāpēc mūsu senči neuzskatīja par godu lieku reizi braukt ciemos, lai paēstu parastu ķīseli. Teiciens „braukt 7 verstis ķīseli strēbt” nozīmēja veltīgu laika izšķiešanu, bet vārdi „ķīselim un caram vienmēr ir laiks” nozīmēja, ka šīs lietas pelna bezierunu autoritāti.

Tas, ka ķīselis ir pieminēts daudzos sakāmvārdos un parunā liecina par to, ka senajiem cilvēkiem tā bija neatņemama dzīves sastāvdaļa. Redzēt sevi izsalkušu un nogurušu viesnīcā, kur pusdienās piedāvā tikai ķīseli– tu pārspīlē izdarāmā un pārdzīvotā svarīgumu, jo patiesībā vajag daudz mazāk piepūles un nervu, lai sasniegtu vēlamo.

Tevi cienā ar ļoti šķidru ķīseli, kura garša atgādina kartupeļu miltu garšu– būs tikšanās ar cilvēku, kas vērsīsies pēc palīdzības kā radinieks, lai gan pats nevarēs paskaidrot kādā viņš tev ir radniecībā.

Ja sapnī tevi uzaicina ciemos uz ķīseli, bet tu nokavē un to apēd bez tevis– tev vajag visu kārtīgi apdomāt, pirms uzsāc kādu lietu, citādi tu riskē savas kļūdas dēļ nokļūt ieslodzījumā.

Redzēt sapni, kurā tu ēd pusdienas ar domu, ka pēc tam piedāvās ķīseli, bet saimnieks paziņo, ka ir paēdis un ķīseļa nebūs– neesi tik lētticīgs, citādi no tā cietīsi, jo tavā tuvumā parādījušies daudz netaktiski un cieti cilvēki.

Cvetkova sapņu tulks

Vārīt ķīseli– bagātība.

Ezotēriskais sapņu tulks

Ķīselis– raizes, bezgalīgas rūpes.

Finka sapņu tulks

Ķīseli redzēt — prieks mīlestībā.

Ķīseli vārīt — iemīlēsies.

Ķīseli ēst — viņa Tevi mīlē līdz nāvei.

Ķīselis sarkans — bučiņas bez skaita.

Ķīselis zaļš — cerību pilna nākotne.

Dalīties ar draugiem: