Sapņu tulks kontracepcijas līdzekļi. Ko nozīmē sapnī redzēt kontracepcijas līdzekļi?

Sapņu tulks kontracepcijas līdzekļi

Kontraceptīvie līdzekļi– tevi vajā neizskaidrojama briesmu sajūta. Iespējams, ka tam ir pamats. Tava prettiesiskā darbība, apšaubāmas iepazīšanās un sakari–tas viss un vēl cits rada baiļu sajūtu, kas pavada tevi pat sapnī.

Neatlaidīgi sekojoša frustrācija (trauksme) pazemina tavas darbaspējas, tajā pat laikā pati var palikt neapzināta. Trauksme vēl vairāk pastiprinās tā iemesla dēļ, ka tā avots paliek apslēpts.

Neuzticība dažādu veidu kontracepcijai nozīmē reālus draudus tev. Dzimumakta iespējamās sekas– daļēji apjaustas nepatikšanas, kas var sekot pēc tavas nesen veiktās vai tikai izdomātās rīcības. Vajag visu kārtīgi apdomāt, pirms pieņemt kādu lēmumu un vienmēr atceries par sekām, par to, ka agri vai vēlu ir visu ir jāmaksā.

Asinis gultā– gulta ir viens no intīmākajiem priekšmetiem cilvēka ikdienā. Tāpēc redzot sapni ar asinīm gultā, nez vai to var uzskatīt kā pozitīvu. Sarkana krāsa psihoanalītiskajās tradīcijās tulkojamas vadoties no tā, ka tā simbolizē sievietes dzimumorgānus. Neskatoties uz to, derīgi būs distancēties no šī viedokļa.

Visdrīzāk šis sapnis iegūst seksuālu nokrāsu tāpēc, ka asinis asociējas ar kaut ko intīmu. Tavā dvēselē ir ielavījusies neuzticība cilvēkam, kas ir ļoti tuvs tev. Nekas sapņos neparādās nejauši: tie parādās kā šifrēts mūsu dzīves atspoguļojums, tāpēc vajag ieklausīties tajā, ko zemapziņa cenšas mums pateikt ar sapņa palīdzību. Iespējams, ienaidnieks ir noslēpies tepat blakus. To vajadzētu pārbaudīt, lai pēc tam nebūtu sāpīgi saņemot triecienu mugurā no tuva cilvēka, kuram pilnībā uzticējies.

Dalīties ar draugiem: