Sapņu tulks krūšturis. Ko nozīmē sapnī redzēt krūšturis

Sapņu tulks krūšturis

To pielaikot − atsvaidzināt jūtas.

Tajā būt un lūkoties spogulī − apmānīt sevi.

Vīrietim to redzēt − iepazīties ar sievieti, kura viņu piekrāps.

Neparastas formas − vēlēšanās eksperimentēt mīlas jomā.

Erotiskais sapņu tulks

Redzēt sapnī krūšturi– tam ir vairākas nozīmes.

Ja sieviete redz sevi it kā no malas apakšveļā, tas simbolizē viņas neaizsargātību un kaut kādā mērā vientulību. Vajadzētu pievērst uzmanību nelabvēļu uzvedībai un citām nepatīkamām personām – drīzumā tās var sagādāt nepatikšanas.

Iespējams, par jums tiks baumots un palaista nepatiesas ziņas, kuras saturēs daļu patiesības. Tuvākajā laikā neuzticieties svešiem cilvēkiem, kā arī ļaunprātīgi neizmantojiet svešinieka atklāsmi – intīma informācija, kura nokļuvusi nelabvēļu rokās, varētu tikt izmantota pret jums.

Ja, ģērbusies dārgā un skaistā krūšturī, skatāties uz sevi spogulī–sagaida jauna iepazīšanās vai negaidīts dzīves pavērsiens. Jūs novērtēs kā pienākas, tas cels jūsu pašapziņu un sniegs pārliecību.

Novilkt netīru vai saplēstu krūšturi– drīzumā atbrīvosieties no rūpēm un lielām nepatikšanām.

Ja uzvelkat netīru vai saplēstu krūšturi – nāksies baudīt rūgtus nesenā pagātnē pieļauto kļūdu augļus.

Sieviete, kura sapnī kā dāvanu saņem krāšņu krūšturi, sagaida milzīgi panākumi, kas var būt jebkurā sfērā, piem., negaidīts karjeras pavērsiens, milzīgs laimests loterijā, izdevīga pazīšanās. Jums būs pievērsta paaugstināta uzmanība un rūpes ne tikai no mīļotās personas, bet arī no nepazīstamiem vīriešiem. Pateicoties viņu centieniem, jūs jutīsieties kā karaliene.

Vīrietim, kurš sapnī redz sievieti krūšturī, nozīmē, ka drīzā nākotnē jūsu dzīvē ienāks skaista svešiniece, kuras uzmanības pievēršanai veltīsiet ne mazums pūļu.

Ja krūšturis ir parasts, pieticīgs, bez mežģīnēm – sagaida vilšanās mīlestībā. Visas jūsu pūles iemānīt skaistuli amora tīklos cietīs neveiksmi.

Ja krūšturis liels, grezns ar mežģīnēm – savstarpējas saprašanās simbols. Nedomājiet, ka jums viegli tiks gardais kumosiņš – nāksies cītīgi papūlēties, lai sasniegtu vēlamos rezultātus. Arī krāsai ir liela nozīme. Balts vai miesas krāsas krūšturis nozīmē labklājību un veiksmi.

Melns brīdina par kādām noslēpumainām briesmām. Iespējams jūs sagaida apmāns – neesiet lētticīgs!

Hasses sapņu tulks

Pielaikot krūšturi – kāzas.

Dalīties ar draugiem: