Sapņu tulks nāra. Ko nozīmē sapnī redzēt nāra?

Sapņu tulks nāra

Redzēt − bīstams mīlestības piedzīvojums, neatrast pretmīlestību.

To redzēt dejojam − ķildas ar mīļāko.

Freida sapņu tulks

Ja tu sapnī redzi nāru, kas sēž uz akmens – reālajā dzīvē tu nenogurstoši dzenies pēc pretējā dzimuma pārstāvjiem, kas jau kļuvusi par sava veida spēli tavā dzīvē. Šī spēle ir mēģinājums atrast cilvēku, kas atbilstu tevis iedomātajam ideālam. Bet tu neievēro kādu cilvēku, kas atrodas tev pavisam blakus un uzticīgi mīl tevi.

Ja tu sapnī redzi, ka esi noķēris nāru, tas nozīmē, ka tavas attiecības ar pretējo dzimumu ir pāraugušas medībās. Jo vairāk seksuālo uzvaru tavā rēķinā, jo vairāk tev gribas iekarot jaunas sirdis. Šāda attieksme beigu beigās novedīs pie pārsātinājuma. Tu pats sev ierieb ar sīkumiem. Vai tev neliekas, ka ir pienācis laiks aizdomāties par savu uzvedību un atslābināties?

Ja tu esi sieviete un nosapņo, ka pati esi nāra, tad tas liecina par to, ka patiesībā tava uzvedība atšķiras ar vieglprātību un neapdomību. Tas izpaužas tā, ka tu koķetē ar visiem pēc kārtas, priekš tevis tas ir kļuvis par normu. Neaizmirsti, ka pārmērīgs pielūdzēju skaits izsauc greizsirdību tavā partnerī, kas bieži vien ir šķiršanās iemesls.

Psihoanalītiskais sapņu tulks
Redzēt nāru – feminisms, romantiska aizraušanās. Nāru nedēļa, kas seko Trīsvienībai, uzplaukst mirušo kultam, augiem un ūdenim. Pārejošs tēls no dzīves uz nāvi. Kā visi himēriskie tēli, atspoguļo marginālo.

Ezotēriskais sapņu tulks

Redzēt nāru – vajag vairāk uzturēties dabā, īpaši pie ūdens. Tavam organismam pietrūkst mitruma un dabas elementu.

Veidot kontaktu ar nāru – iekļūsi vārgajā stihiju pasaulē. Tu vari gūt veiksmi ar bioenerģijām un zālītēm.

Hasses sapņu tulks

Nāra – uzmanies no sievietēm!

Mitoloģiskais sapņu tulks

Nāra – slikts vadātājs skaistas meitenes tēlā vai kroplīgs večuks ar izlaistiem matiem un zivs asti slāvu mitoloģijā. Skaitās, ka par nārām pārvēršas pašnāvnieki, slīkoņi, nožņaugtie un pakārtie. Tie neieredz sievietes, pavedina un pazudina vīriešus – nozīmē bīstamu pavedinājumu. Iespējama psihiska krīze.

Finka sapņu tulks

Nāru redzēt — sargies viltīgas jaunavas.

Nāru apkampt — laime mīlestībā.

Nāru skūpstīt — Tavi saldie sapņi izgaisīs.

Dalīties ar draugiem: