Sapņu tulks zādzība. Ko nozīmē sapnī redzēt zādzība?

Sapņu tulks zādzība

Ja sapnī redz zādzību vai laupītājus laupīšanas brīdī– jūs izrādīsiet bezrakstura rīcību, kura būs par cēloni virknei neveiksmju.

Sapni, kurā zādzības izdarīšanā vaino jūs – sāpīgs pārpratums izjauks kādu darījumu. Jūs to smagi pārdzīvosiet, bet tomēr ar godu izkļūsiet no šīs situācijas.

Ja zādzībā apvaino kādu citu – nomodā tu pārsteidzīgi nosodīsi kādu, kurš ir nevainīgs.

Loffa sapņu tulks

Pajautājiet jebkuram, kurš ir bijis laupīšanas upuris un viņš jums pastāstīs, kā jūtas cilvēks, kurš to ir piedzīvojis: viņš ir apvainots, pazemots. Agrā bērnībā mēs uzzinām, ka ņemt svešu rotaļlietu– ir aizliegts. Svarīgi- ja mums ir atņemta rotaļlieta, tas aizskar mūsu jūtas.

Neģēlība un laupīšanas ir plaši izplatīti sapņu veidoli. Atkarībā no tā, vai tu esi zaglis vai upuris, eksistē vairāki skaidrojumi.

Ja zodz pats – iespējams, ka, izjūti resursu nepietiekamību un labumu netaisnīgu sadali.

Piemēram, ja sapņo, ka zodz pirmās nepieciešamības lietas (priekšmetus) – maizi, ēdienu, lietas, kuras vajadzīgas, lai izdzīvotu sapnī esošajos apstākļos – tad sevi redzi nabaga lomā. Nomodā tas var izpausties kā sajūtas, kur tiec izolēts no citiem, vai arī atstāj iespaidu, ka tev nav izvēles.

Sapnis, kurā tu apzodz sev pazīstamus cilvēkus, var paust uztveri, ka viņi dzīvo labāk nekā tu, kaut arī uzskati, ka viņi to ir pelnījuši.

Ja esi upura lomā, iespējams, ka tam par iemeslu ir bailes vai zaudējums. Aizdomās turamo saraksts turpmāk jums palīdzēs precizēt situāciju.

Ja esi upuris un nozagtajiem priekšmetiem ir pamatvērtības nozīme, tad materiālais zaudējums formē – NEMIERS.

Ja nozagtajiem priekšmetiem ir otršķirīga nozīme un aizdomās turamais tev ir svarīgāks nekā šie priekšmeti, tad, iespējams, tu sajūti, kā kāds, kuru tu zini, apspiež tavas tiesības vai krāpj tevi.

Tai pat laikā ir svarīgi paši priekšmeti un tas, ko tev tie nozīmē. To simbolika var norādīt uz dzīves vidi, kurā tiek pārkāptas robežas, kas palīdzēs rast problēmu risinājumu, saistītu ar savu pozīciju atjaunošanu.

Taflisi sapņu tulks

Sapnī zagt svešas mantas – vēsta par bēdām. Dažreiz šāds sapnis vēsta tirgotājiem par cenu kritumu aizrobežu mantām.

Dalīties ar draugiem: