Sapņu tulks zalktis. Ko nozīmē sapnī redzēt zalktis?

Sapņu tulks zalktis

Kliegt, to redzot – iepazīties ar cilvēku, kas izraisīs antipātijas, bet galu galā būs neaizstājams.

Daudz beigtu zalkšu – briesmas.

Bērni to atnes mājas – baidīties no neapdomātiem bērnu pārkāpumiem.

Tas iekož un jūs zaudējat samaņu – smagi vilties ļoti tuvā cilvēkā.

Ezopa sapņu tulks

Zalktis – pielāgoties, izvairīties spējīga cilvēka iemiesojums. Atšķirībā no čūskas, saskaņā ar tradicionālajiem pieņēmumiem, zalktim netiek piedēvēta gudrība, bet tikai uzņēmīgums un viltība, jo ne velti tiek teikts: „Dzimušais rāpot lidot nespēs!”

Redzēt ūdenī peldošu zalkti – nokļūsi nepierastā situācijā, tomēr spēsi pareizi reaģēt, pievērsīsi sev uzmanību
Ja sapnī redzi, ka zalktis medī vai norij savu medījumu — tas nozīmē, ka drīzumā sasniegsi izvirzīto mērķi, tikai – par kādu cenu?

Turēt rokās zalkti, kurš lokās – nomodā kontakts ar viltīgu un izmanīgu cilvēku, kurš piemānīs tevi, neskatoties uz piesardzību.

Ap kaklu apvijies zalktis – kontaktēšanās ar viltīgu cilvēku radīs lielas nepietikšanas.

Rāpojošs zalktis – tuvojošās briesmas, no kurām nez vai izdosies izvairīties, tomēr spēsi mīkstināt sitienu, ja saglabāsi uzmanību sarunās ar lietišķajiem partneriem un parakstot dokumentus.

Freida sapņu tulks

Redzēt sapnī zalkti un pieņemt, ka tā ir indīga čūska – nevajadzētu piedēvēt dažiem tuvumā esošiem cilvēkiem īpašības, kādas viņiem nepiemīt. Protams, visiem ir svarīgi, lai cilvēks, kurš iepaticies, būtu pēc iespējas tuvāks ideālam. Tomēr, jo vairāk mēs fantazējam, jo spēcīgākas būs vilšanās sāpes, kad atklāsies, ka patiesībā jaunais paziņa ir tāls no ideāla.

Ezotēriskais sapņu tulks

Zalktis – Tavas bažas ir nepamatotas. Tas, kas tevi biedē, patiesībā pavērsīsies par labu tev, īpaši, ja zalktis sapnī kaut ko ēd.

Dalīties ar draugiem: