Sapņu tulks zebra. Ko nozīmē sapnī redzēt zebra?

Sapņu tulks zebra

Zooloģiskajā dārzā – nespēja pretoties apkārtējiem apstākļiem.

Brīvā dabā – atpūta lielā kompānijā.

Ar to fotografēties – tiekšanās pēc oriģinalitātes neatrod atbalstu.

Ļoti liela – saņemt uzaicinājumu uz lielām svinībām.

Ļoti maza – pieļaut muļķību, kas sabojās garastāvokli.

Ezopa sapņu tulks

Zebra ar savu melnbalto svītrojumu skaitās cilvēka dzīves atainojuma simbols, kurā veiksmes josla mijas ar neveiksmju joslu.

Zebra zooloģiskajā dārzā vai vienkārši būrī – esošajā dzīves brīdī atrodies kāda cilvēka ietekmē, esi atkarīgs no viņa, kaut arī pats nepamani savu pazemojošo stāvokli.

Barot zebru no rokas – vajadzēs kaut nedaudz pašpārliecības, lai saņemtu gaidīto.

Jāt uz zebras- sapnis vēsta, būs jārisina grūts jautājums, kurā ne viss būs atkarīgs tikai no tevis. Jāieklausās savā iekšējā balsī, lai pieņemtu pareizo lēmumu.

Beigta zebra – slikta zīme, neveiksme, ar kuru nāksies ne tikai samierināties, bet arī pārdzīvot šo periodu.

Freida sapņu tulks

Zebra – partneris izceļas ar mainīgu, nepastāvīgu raksturu. Kas viņam patika vakar un vēl šodien, rīt var vienkārši tracināt. Tu jūties kā uz pulvera mucas, katru minūti gaidot sprādzienu. Nav izslēgts, ka tavs partneris vēl ne reizi dzīvē nav izrādījis interesi par tevi, viņu apmierina esošie noteikumi un viņš nevēlas ne mainīt, ne ieviest kādas būtiskas korekcijas. Harmonija valda tikai gultā, jo tur viņš ar patiesi vājš un diktēt noteikumus vienkārši neuzdrīkstas. Bet dzīve nebeidzas ar gulta, tā turpinās aiz tās robežām!

Loffa sapņu tulks

Zebra – nepatstāvības sajūta. Vari sevi sajust kā divas (vai vairākas) spilgti izteiktas personības, sacenšoties par pārsvaru tavā uzvedībā.

Simona Kananitas sapņu tulks

Zebra – uzmanību uz ceļa.

Erotiskais sapņu tulks

Zebra – eksotisks ceļojums.

Dalīties ar draugiem: