Sapņu tulks žņaudzējčūska. Ko nozīmē sapnī redzēt žņaudzējčūska?

Sapņu tulks žņaudzējčūska

Žņaudzējčūska – nepatīkami notikumi un nelaimes. Iespējams, drīzumā būsi vīlies cilvēka dabā kā tādā.

Nogalināt žņaudzējčūsku – laba zīme, kas norāda uz to, ka pārvarēsi visas grūtības.

Senču sapņu tulks

Redzēt − bīstams ienaidnieks.

Ezopa sapņu tulks

Žņaudzējčūska lien augšup kokā – reālajā dzīvē kļuvi par liecinieku tam, kā cietsirdība un bezkaunība bruģē sev ceļu un kā visnecienīgākie cilvēki iegūst varu, pazemojot citus.

Savu upuri žņaudzoša žņaudzējčūska – jūti spiedienu no priekšniecības puses vai kāda ietekmīga cilvēka, tomēr nevari izvēlēties – pakļauties, lai saglabātu to, kas jau pieder, vai sadumpoties un zaudēt visu, izņemot pašcieņu.

Cīņa ar žņaudzējčūsku – reālajā dzīvē nepieciešamība aizstāvēt savu viedokli, lai arī apkārt pretinieku un skaudīgu cilvēku vairāk nekā draugu un atbalstītāju.

Ja sapnī tiek izcīnīta uzvara, tas nozīmē, ka nomodā veiksies.

Ja sapnī žņaudzējčūska žņaudz tevi, bet kāds atsteidzas palīgā un atbrīvo no nāvējošajiem apskāvieniem — atbrīvosies no kontaktēšanās ar ļauniem cilvēkiem, pateicoties labvēlīgiem apstākļiem.

Sapnis, kurā jūti bailes, redzot, kā garām rāpo žņaudzējčūska, liecina par kautrīgumu un neizlēmīgumu, jo nespēj rast sevī spēkus atbildēt uz sitienu ar pretsitienu, bet gan tikai pagriez otru vaigu, kad pa vienu saņemts sitiens.

Cvetkova sapņu tulks

Žņaudzējčūska – bīstams ienaidnieks.

Millera sapņu tulks

Redzēt sapnī žņaudzējčūsku – līdzvērtīgi nelabā redzēšanai sapnī: sapnis paredz nemierīgu periodu un neveiksmes. Vilšanās cilvēka dabā.

Nogalināt žņaudzējčūsku – laba zīme.

Hasses sapņu tulks

Žņaudzējčūska – cerību īstenošanās.

Dalīties ar draugiem: