Sapņu tulks zvejnieks. Ko nozīmē sapnī redzēt zvejnieks?

Sapņu tulks zvejnieks

Ja tu sapnī redzi zvejnieku, tas nozīmē, ka reālajā dzīvē esi aizņemts ar grūtu, darbietilpīgu, lielas uzmanības prasošu, bīstamu un pat riskantu darbu. Tavs darbs ar kaut ko atgādina bīstamo zvejnieka darbu. Tautā pastāv daudz izteikumu, par to vai citu tēlu, kas saistīts ar šo profesiju, bet visi tie pārsvarā runā par bīstamību, kas draud zvejniekam, kad tie iziet jūrā. Te būs daži no tiem: „zivis zvejot – staigāt pa nāves malu”, „zvejnieki – mirstoši cilvēki”, „kas no koka nokrita? – bitenieks. – bet, kas noslīka? – zvejnieks. – bet, kas laukā nogalināts? – dienesta cilvēks”.

Ķert sapnī zivis– zīme, ka drīzumā tev piedāvās izdarīt kādu sarežģītu, bet tajā pašā laikā arī ļoti bīstamu darbu.

Sapnī novērot vientuļu zvejnieku, kurš zvejo zivis – apliecinājums tam, ka tie cilvēki, uz kuru palīdzību tu paļaujies, tevi pievils. Tev jābūt uzmanīgākam, izvēloties kompanjonus.

Ja sapnī zvejnieks tavā acu priekšā iekrīt ūdenī, tad tev nevajag uzsākt lietu, ko tev piedāvā. Pretējā gadījumā tev būs ne tikai lieli materiāli zaudējumi, bet arī zaudēsi cieņu apkārtējo acīs.

Redzēt sapnī zvejnieku, kurš nes mājās lielu daudzumu ar zivīm – laba zīme. Pateicoties savai darba mīlestībai un riskam, tu tiksi galā ar tev uzdoto uzdevumu. Iespējams, ka šāds sapnis runā par veiksmīgu sava budžeta papildināšanu kāda izdevīga darījuma dēļ.

Ja sapnī redzi zvejnieku kuģi, tad tev, neskatoties uz lielo risku, kolēģiem palīdzot, izdosies izdarīt kādu ļoti sarežģītu lietu un saņemt par to dāsnu atalgojumu.

Redzēt sapnī zvejniekus, kas pamet grimstošu kuģi – slikta zīme. Tev nevajag veikt izlēmīgus gājienus, citādāk tu nokļūsi lielās briesmās.

Sarunāties ar zvejnieku – priekšvēstnesis tam, ka kāds pavisam drīz mēģinās tevi brīdināt par draudošām briesmām. Ieklausies tuvinieku padomos.

Sapnī vērot, kā zvejniekam uzbrūk haizivs – nozīmē, ka kāds pavisam noteikti mēģinās traucēt tavu plānu piepildīšanā. Iespējams pat, ka tavs jau padarītais darbs šo cilvēku dēļ var izrādīties lieks spēku patēriņš un veltīgs risks. Ja tu mēģini palīdzēt zvejniekam tikt galā ar haizivi, tad tu laikā paspēsi apturēt naidniekus ar savu paziņu palīdzību, kas tic tavam projektam. Ja tu stāvi tālumā un tikai novēro šo cīņu, tad nevajag mēģināt uzvarēt savus ienaidniekus vienatnē – lūdz palīdzību tuviniekiem.

Redzēt sapnī zvejnieku, kurš spēlē stabuli jūras vidū – zīme, ka reālajā dzīvē tu esi nesavākts cilvēks, bet tāpēc ļoti bieži nokļūsti smieklīgās situācijās.

Senču sapņu tulks

Redzēt − viltīgs draugs.

Hasses sapņu tulks

Zvejnieks – viltus draugi grib tevi pievilt.

Dalīties ar draugiem: